umtozbag2167 kullanıcısının son içeriği

1. U

Yardım Konuşma sırasında gelen cızırtı sesi

Bu konu hakkında internette araştırırsan bir çok konu bulursun. Detaylı anlatan yerler var bi bakarsınız
  2. U

Ben değiştirdim cihazı ama evde akrabam kullanıyor. Global rom da sıkıntı çıkmıyor şimdilik. Hatta ben satarkende sorun çözülmüştü Global roma geçince. Şu anda mi9se için global 11.02 romu var resmi olarak siz 11.03 versiyonu nereden yüklediniz. Aşağıdaki romu downgrade yapın düzelecektir...
  3. U

Yardım Mi9T Pro ve Samsung Galaxy Watch Active uyumsuzluk sorunu

Eğer yapmadiysan son bir deneme yap uygulamaların içinden Samsung gear ile ilgili bütün uygulamaların (wearable, Galaxy watch plugin, Samsung accessory service, ) hepsinin pil kısıtlanmasını kaldır. Bunu yapmak için ayarlar>uygulamalar> uygulama ismine tıkla içinde pil tasarrufu kısmına gir ve...
  4. U

Globale geceyim o zaman. Birde böyle deneyelim. Teşekkür ederim sonucu yazarım tekrar belki başkalarına yardımcı oluruz...
  5. U

şu an miui 11 / 20.1.21 / (weekly) sürümünü kullanıyorum ve sorun yaşamaya devam ediyorum maalesef
  6. U

Bende eşime almıştım mi9t pro, çok beğendim hayırlısı artık bende değiştirebilirim.
  7. U

Böyle giderse bende değiştireceğim. Halbuki memnunum cihazdan :(
  8. U

Teşekkürler dün magisk rom çöktü ve global orijinal rom yukledim bildirimler gelmeye başladı.
  9. U

Teşekkürler ama sürekli bunu mu yapacağız tamir için bi yöntemi yok mu?
  10. U

Selam arkadaşlar; Mi9SE imei kayıtlı cihazımda artık canımı sıkan bir durum oluyor. Konuşma sırasında karşı tarafın sesi önce cızırdamaya başlıyor sonrada yavaş yavaş ses azalıp anlaşılmaz hale geliyor. Sorun ahizede mi yoksa yazılımsalmı çözemedim. Yardımlarınızı bekliyorum. Eğer donanımsal...
  11. U

Herkese iyi forumlar; Bir sorunum var arkadaşlar, yardımcı olursanız sevinirim Mi9T Pro ya Samsung Galaxy Watch Active bağladım. Bağlama işlemi başarılı oldu ve aramaları görmeye başladım. Ancak SMS Whatsapp vb gibi uygulamaların bildirimi gelmiyor. Galaxy Wearable, Samsung Accessory Service ve...
Üst Alt