umtkrhn35 kullanıcısının son içeriği

1. U

Ana Başlık Xiaomi 11T - Tüm Özellikleri [ Kullanıcı Yorumları ]

Teşekkürler, ahizeden de çıkıyor ses medya oynatırken,ben o hoparlörü görsellik olsun diye koydular düşündüm, Dolby atmos açıkken işlevsel oluyormuş.
  2. U

Ana Başlık Xiaomi 11T - Tüm Özellikleri [ Kullanıcı Yorumları ]

Beyler mi 11t nin üst kısmında kızılötesi sensörü yanında ki hoparlör tasarım için mi konulmuş, yoksa gerçekten hoparlör mü, telefonu ilk sahibi kaplama yapmış,o hoparlör kısmını da kaplamış üstü kapalı, kaplamayı sökeyim mi? oradan ses geliyor mu yoksa görüntü olarak mı konmuş oraya o...
  3. U

Rehber Mi 11T ve Mİ 11x TWRP Olmadan Root Atma

Beyler işlem sonrası otadan güncelleme almaya devam eder mi ve ilerde plaka kaydında sorun oluyor mu rootlu olması teşekkürler.
  4. U

İnceleme Mi5s plus deji batarya ekran süresi

2021 Ocak ayında takdığım deji bataryayı kullanıyorum hala, genel kullanımda 5 saat ekran süresi alıyorum, navigasyon kullandığımda o kadar uzun gitmiyor, gerçi Google haritalar son gelen güncellemelerden sonra telefonda kasmaya başladı, artık işlemci güç yetiremiyor bazı uygulamalarda, bu...
  5. U

İnceleme Mi5s plus deji batarya ekran süresi

Deji batarya 2 aydır kullanıyorum, yarım saati mobil veri Geri kalanı wifi, youtube chrome ağırlıklı, ekran parlaklığını full, gps ve eşitleme açık, 3 saat ekran süresi sonucu daha yüzde 40 şarj var, bazen yüzde 10a kadar kullanıyorum, aniden bitme şarj boşalması yaşamıyorum, 6 ay sonra bakalım...
  6. U

Soru Mi6 ses sorunu (ahize)

Benimde aynı sorunum vardı,normalde müzik dinlerken sorun yok, telefonla konuşurken sorunluydu, hatta hoparlöre bile aldığımda ses çok az geliyordu ama whatsappdan görüntülü konuşurken problem yok, belli ki sorun yazılımda.1 seneden fazladır telefonu bu şekilde kullanıyordum. bahsettiğin...
  7. U

Soru Miui 11 Güncellemesi geldimi?

Twrp yüklü mü telefonunda
  8. U

Twrp üzerinden flashladım, şarj ile ilgili ekran resmi atarım, telefon yenilendi güzel oldu, yoksa değiştirecektim çok yavaşlamıştı son günlerde
  9. U

Miui11 eu rom yükledim bugün, şimdilik bir sorun yok, batarya bi tık daha iyi sanki,
  10. U

Yardım mi5s plus batarya süresi uzadı

güncelleme almadı, ki otomatik de değil zaten, bilgim olmadan güncellenemez, biri bir açıklama getirirse çok sevineceğim,
  11. U

bunun bir açıklaması olmalı, o gün telefon üzerinde bir değişiklikte yapmamıştım, bunun nedenini anlayabilirsek bence çoğu kişinin şarj sorunu çözülür, şuan telefon 4 saatin üzerinde ekran açık süresi alıyorum, arka planda tüm uygulamalar açık bıraktığım halde, face ins whatsapp falan önbellekte...
  12. U

Yardım Mı 5s plus da wi-fi çekimi düşük

eşimde mi6 var, aynı noktada eşimin telefonu wifi full çekerken, benim telefon yarım çekiyor, mi5 pluslarda var sanırım bu genel sorun
  13. U

herkese merhaba, mi 5s plus telefonum uzun süredir batarya ömrü çok kısaydı, batarya döngüsü bittiğini artık şarj tutmadığını düşünüyordum, telefonum rootlu ve son sürüm global rom kullanıyorum, telefonumda tüm kalibre ve temizleme işlemlerini yaptığım halde telefon uydu modunda bile şarjı...
  14. U

Rom Mi 5s Plus'a MIUI V9.5.2.0 Global Stable Rom Geldi

beyler ben bu güncellemeyi alınca telefondan root yetkisi kalkmış, supersu uygulamasını sildim sonra, ben ikinci el bu telefonu aldığımda root yetkisi vardı, fazla anlamam bu işlerden, en kolay nasıl geri getiririm supersu yu, yardımlarınız için şimdiden teşekkür ederim
Üst Alt