Ultrablue kullanıcısının son içeriği

1. U

Yardım Mi 8 Kulaklık çalışıyor ama ayarları çalışmıyor

Arkadaşlar 2 gün önce Mi 8 aldım. Bugün kulaklık taktım ilk defa. İçinden çıkan Type-C 3,5 mm çeviriciyle beraber taktım. Sonra kulaklık ses ayarlarını değiştirmek için girdiğimde kulaklığı görmediğini farkettim. Müzik çalıyor ama ses ayarlarını yapamıyorum. Sürüm Global 9.6. 10'a geçsem düzelir...
  2. U

Yardım Mi 5s Plus Sim Kart Yok Sorunu

Flash tool ile yeniden farklı bir rom yüklemeyi deneyin. MI 5s Plus cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  3. U

Yardım Batarya %20 civarında kapanıyor

Bazı sitelerde tinerle temizlenebilir diyordu bi kaç videoda da tinerle temizliyorlardı sorunsuz çalışıyordu. Tiner dışında herhangi birşeyle temizleyemez miyim anakartı? MI 5s Plus cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  4. U

Anakartı tinerle temizlesem sorunun çözülme ihtimali var mıdır? MI 5s Plus cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  5. U

Sıvı teması yeni olmadı batarya bozulmadan bir kaç ay önce oldu o zaman da sadece bir kaç saat pirinçte bekletmiştim MI 5s Plus cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  6. U

Şuan yeni telefon alacak kadar bütçem yok maalesef MI 5s Plus cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  7. U

Format attım ama yine aynı sonucu verdi. Bataryanın orjinal olup olmadığına emin değilim ama şuan yeni bir batarya alabilir miyim bilmiyorum. MI 5s Plus cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  8. U

Mi 5s Plus kullanmaktayım. 1 yıl boyunca sorunsuz kullandım. Geçenlerde birden batarya %20 civarında kapanmaya başladı. Sonra bu yükselerek %80'e kadar çıktı. Sonra telefonu servisine (delta servis)e gönderdim. Anakarta sıvı temas ettiğinden dolayı bu sorunun ortaya çıktığını söylediler. 1100 TL...
  9. U

Teşekkür ederim. MI 5s Plus cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  10. U

Başka bir sim taktım az önce çalıştı. Sonra çıkarıp kendi sim kartımı taktım o da çalıştı. Daha önce denediğimde çalışmamıştı. Umarım tekrar bozulmaz.
  11. U

Sim pin kodu yok. Simi çıkarıp takmayı denedim ama maalesef sonuç aynı :(
  12. U

Merhaba arkadaşlar kullandığım cihaz Mi 5s Plus dün akşam telefona twrp ve root yüklemeyi denedim ikisini de başarıyla tamamladım ama root yükledikten sonra telefon sim kartı okumamaya başladı bugün unroot edip flashboot ile rom yükledim ancak sorunum çözülmedi. Yardımcı olur musunuz?
Üst Alt