ulerdogan kullanıcısının son içeriği

1. ulerdogan

Yardım Imei

Henüz imei'siyle oynamadığım mi 9 se cihazım var. Bu yeni yasa ile ilgili ne yapmalıyım. Hemen imeisini mi değiştireyim telefoncuya bırakarak? Ya da evdeki eski telefonlardan bir imei mi kullanmalıyım. Lütfen yardım edin teşekkürler.
  2. ulerdogan

Haber IMEI KLONLANMIŞ telefonlar ile ilgili bir kereye mahsus AF GELİYOR!

Mi9se min imeisini değiştirmedim. Ne yapmalıyım şimdi?
  3. ulerdogan

Yardım Klon imei

Merhabalar. Yeni bir yasa durumu gördüm haberlerde. Artık klon imei ile telefon kullanılmayacak, 250 tl karşılığında kullanılabilir hale kaydettirebilirsiniz gibi. Bu yeni yasa nedir? Bootloader ile İmei'si değişmiş telefonlarımızı kullanamayacak mıyız? Bahsedilen bu mudur? Yapabilirler mi...
  4. ulerdogan

Yardım Mi 9 se pil

Merhaba. %10luk bir bölümde pil tasarrufu ile kullanmama rağmen 6 saati henüz bulmamış ekran süresi çok kısa değil mi? Bekleme sürelerinde birkaç saatlik bölümde de telefon uçak modundaydı hatta. Çok şarj yiyen sadece Instagram gibi duruyor. Onun da açık olduğu 40 dk'lık bir süre var.
  5. ulerdogan

Çözüldü Mi 9 SE Bazı Google play uygulamalarını yükleyememe

Evet, indiremediğim uygulamalar düzeldi. Sorun yok gibi. Teşekkürler. Peki rom'um ile ilgili bilginiz var mı? Neden son güncellemeyi alamıyorum?
  6. ulerdogan

Çözüldü Mi 9 SE Bazı Google play uygulamalarını yükleyememe

Merhaba. Cihazımla ilgili sürüm bilgilerini ekledim. Rom olarak hiçbir bilgim yok. Sanırım bl kilidi açılmamış , imei de atılmamış. Satın almam çok aracı ile gerçekleşti o yüzden tam olarak aldığım yere ulşamıyorum. Cihaza gelen güncellemleri yaptım. Şuan ne yapmam gerek bilmiyorum. Son sürüme...
Üst Alt