Ugurmiraç21 kullanıcısının son içeriği

1. Ugurmiraç21

Yardım Xiaomi 12 YD Alinir mi ??

Xiaomi 12 normal kullanimda agir oyun oynamasak cok isiniyor mu suan
  2. Ugurmiraç21

Hocam uzun sure xiaomiye mi 9 t ile veda etmistim , 5 yil boyunce iphone kullandim, simdi tekrar mi 12 ile geri donus yapmak istiyorum android dunyasina , umarin eskisi gibi kasma pug vs kalmamistir miui 14 ile birlikte .. Benim icin stabil calismasi ve kararli olmasi onemli .. Apple bu konuda...
  3. Ugurmiraç21

Cevaplar icin tesekkurler , mardin de getirtecegm 11 k civarinda.. direnc ve imei islemi icin 1.500 lira istiyorlar. Direnc ve imei islemi yapiliyor 1693818399 11 k civari 12/256 Gb..
  4. Ugurmiraç21

Selamunaleykum herkese uzun bir aradan sonra tekrar xiaomiye donus saglayacam , xiaomi 12 YD alma arefesindeyim kullanan arkadaslar bilgi verebilirlermi arti ve eksi yanlari neler...Simdiden teşekkürler
  5. Ugurmiraç21

Rom Mi 9T/Redmi K20 Global Kararlı V12.0.5.0.QFJMIXM İndirme Bağlantısı

Buglar devam ediyor mu... Duzelen sorunlar neler acaba ??
  6. Ugurmiraç21

Haber Mi 9t güncellemeleri askıya alındı

Ara ara ayarlar kismindan telefon guncellemelerine gir kontrol et gelecektir..
  7. Ugurmiraç21

Haber Mi 9t güncellemeleri askıya alındı

5 gun once ota yoluyla geldi bana ... Cihaz mi 9t yurdisi kayitsiz global cihaz.
  8. Ugurmiraç21

Yardım MIUI 12 Global Güncelleme Hala Gelmedi

Dun bana ota yoluyla geldi cihaz mi 9 t yurt disi kayitsiz , arada bir yoklayin guncelleme varmi diye gelir her an....
  9. Ugurmiraç21

Karşılaştırma Mi 9t vs Mi 8

Hafizaniz iyiymis :) Onu sattim sonra mi 8 aldim onuda sattim sonra iphone xr aldim onuda esime verdim ( resmen kisitlaniyorsun) simdi mi 9 t kullaniyorum ve memnunum.. pro su olsa daha iyi olabilirdi ;) 1595424060 Soyle soyleyeyim tam ekran olmasi ppi degerleri olsun renkler falan arayuz...
  10. Ugurmiraç21

Karşılaştırma Mi 9t vs Mi 8

mi 8 den mi 9 t ye gectim bidaha da mi 8 kullanmam Net...
  11. Ugurmiraç21

Rom MIUI 12 EU Beta / Kararlı Rom İndirme Bağlantısı

Dün itibariyle miu 12 yükledim pek stabilligini gormedim 11 deki gibi ara ara takilmalar oluyor yuklemeyenler heycan yapmasin bi espirisi yok ve sarj daha cabuk bitiyor..
  12. Ugurmiraç21

MIUI 12 Mi 9T/Redmi K20 Global Stable V12.0.2.0 yayınlandı!

An itibariyle geldi.. Cihaz mi 9 T global ... Ota yoluyla geldi...
Üst Alt