Uğur Uruk kullanıcısının son içeriği

1. U

Yardım Xiaomi 13 vs Xiaomi 12

Beyler selamlar, 12 'yi daha kompakt olmasından dolayı düşünüyorum ama gen1 ile alakalı çok ısınma sorunu okudum. Öncelik ufaklık ve stabil çalışması. Şu anda S20 fe var. Hangisine geçişim daha sancısız ve keyifli olur. Xiaomi 12 - 1400 e gelecek. Xiaomi 13 - 17500 'e gelecek.
  2. U

Ana Başlık Xiaomi 13 Kullanıcılar Kulübü - Bende Artık Bu Kulübün Üyesiyim

Merhaba direnç kayıtta şebeke vesaire sorunu yaşayan var mıdır çift sim ile kullanmak istiyorum
  3. U

Yardım Mi 9 Se

Merhaba EDL modda cihazı bağladım fakat miflash 20160401 tool da receiving hello packet çok zararlı hata uyarısı alıyorum. Yardımcı olabilecek kimse var mıdır ?
  4. U

Rom Mi 8 se önerilen rom

MIUITR 21.12.15 Şu anda en iyisi. Eskiye dönerim derseniz miui10.3.2 AOSP tabanlı isterseniz de Crdroid 7.14 tavsiye ederim
  5. U

Rom MIUI CC 12.0.5.0 Android 10 (24.02.2021 Güncellemeli!)

https://forum.miuiturkiye.net/konu/mi-8-se-xiaomi-eu-12-5-1-0-stabil.114604/post-1295215 Bu posttaki işlemleri uygulayın sorunsuz kullanırsınız. 11.0.3 kurup üzerine modem kurup sonra modem ve efs yedeği almak kritik.
  6. U

Çözüldü mi 8 se ahize sorunu

12.5.1 sürüm kaynaklı olabilir bende bir süre kullandım sorun yoktu ses gayet yüksekti sonra aniden gitti. arka taraf zaten açık olduğu için donanımsal olabileceğini düşünmedim yazılım değiştirdim sıfırladım. Çözülmeyince dur bir şu metal kısmı kapatayım dedim düzeldi. Herkes 12.5.1...
  7. U

Rica ederim bende yaşadım aynı durumu yazılım sıfırlamaya kadar gitmiştim :) İşiniz görüldüyse ne mutlu. İyi akşamlar.
  8. U

Ahizenin üzerindeki metal kapak gibi olan kısmı kapatıp deniyorsunuz değil mi ?
  9. U

Servis Hizmeti Xiaomi Tamir ve Servis Hizmetleri

Merhaba, mi 8se 12.5.1 china stable sürümdeyim. Cihaz bootloader kilidi kapalı , modem dosyası olmadığı için mobil veri şebekede yok cihazı unlock yapamıyorum. Arka kapak açık edl modda açabiliyorum cihazı fakat official rom yüklerken receiving hello packet hatası alıyorum. Yardımcı olabilecek...
  10. U

İnceleme Rom Çeşitleri ve Benchmark Test Sonuçları Analizleri

Rom u bende kullanmistim dediginiz gibi cok basarili fakat patch 1 mart tarihli rom un son hali 20 mayis tarihli muhtemelen entegre edilmistir son haline
  11. U

İnceleme Rom Çeşitleri ve Benchmark Test Sonuçları Analizleri

Patchdosyasi ne ise yariyor acaba?
  12. U

Yardım İmei repair li cihazda miuipro kullanmak mümkün müdür ?

Cihazınız nedir acaba ? Telegram grubundan da yazdım. Sonuç alamadım.
  13. U

MIUI 11 MiuiPro Beta ve Stabil Romlar

Parasini odedigimiz seyi kullanamiyoruz. Bir kereye mahsus kendi imeisini atip sonra farkli imei atsak yakalanir miyiz acaba :)
  14. U

Yardım İmei repair li cihazda miuipro kullanmak mümkün müdür ?

Dostlar yardım rica ediyorum. İmei deki kayıtlı cihaz ile hesaptaki cihaz farklı olduğu için güncelleme alınamıyor yardımcı olur musunuz ?
Üst Alt