uenalkaraman kullanıcısının son içeriği

1. U

MIUI 11 Redmi Note 8 MIUI 11 Hindistan Kararlı V11.0.2.0.PCOINXM

XiaoMiTool ile kuracağım da bu linklerden hangisini indirmem gerekiyor?
  2. U

Sohbet Redmi Note 8 Kullanıcı Yorumları

Ben güncelledim. Farkı pek farkedemedim, arkadaşlar dokunmatik sorunu vardı düzelmiş diyorlar. Güvenlik iyileştirmeleri yapıldı diyor, whatsapp la instagramı ne zaman kapatsam uyarı geliyor arkaplanda kamera kullanıyor diye, bir de bataryayı biraz yoruyor sanırım.
  3. U

Ben şu an 11.0.4.0 PCOMIXM surumdeyim, bu sürüm global sürüm olarak geçiyor ve ben Endonezya veya başka bir bölge romu indirip güncelleme aracı ile kurabilir miyim?
  4. U

Bu kendi kendine yenileme sorunu MIUI 11 yüzünden mi oluyormuş? Yani demek istediğiniz hala sorunlari var MIUI 11in
  5. U

Telefonu alalı 1 ay oldu. Kullanım olsun oyun performansı olsun kamera olsun on numara fakat acayip şekilde can sıkan bir sorunu var. Telefonu kullanmadığım zamanlar internete ister bağlı olsun ister bağlı olmasın 2 günde bir yeniden başlatıyor. Neden olduğunu anlamıyorum cihazın donanımsal bir...
  6. U

Yardım Redmi Note 8- Kendi kendine yeniden başlatma

Güncelleme paketini indirdiğinde(bahsettiğim paket 800 mb falan olan MIUI güncellemeleri) hatalı kurulum yapma olasılığı var mı? şu an MIUI 11.0.3.0 romunu tekrar kuruyorum da. 1577915167 Şu seçeneği ilk defa görüyorum, sizce sorun şu ayar olabilir mi?
  7. U

Cihazı alalı yaklaşık 10 gün oluyor ve haliyle garantide. Garanti dışına da çıkmak pek istemiyorum çünkü henüz taze bir model ve şüphelerim var. Bazı arkadaşların dediğine göre cihaz otomatik güncelleme alıp onları kurmak için reboot atabilir diyor? Ne düşünürsünüz bu konu hakkında? MIUI...
  8. U

MIUI 10u bir süre kullanıp denemeyi düşünüyorum. Bir tavsiyeniz var mı?
  9. U

Merhabalar. Bu marka ve forumda yeniyim. Haliyle sorunu yazacağım kategoriyi tam seçemediğim için bu konuya yazma gereği duydum. Xiaomi Redmi Note 8 telefonum 2-3 günde bir kendi kendine bir defa olmak üzere yeniden başlatma yapıyor. Donanımsal olduğunu düşünmüyorum çünkü cihaz henüz 10 günlük...
Üst Alt