Yardım Redmi Note 8- Kendi kendine yeniden başlatma

uenalkaraman

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Ünal Karaman
Cihazım
Redmi Note 8
Konular
1
Merhabalar. Bu marka ve forumda yeniyim. Haliyle sorunu yazacağım kategoriyi tam seçemediğim için bu konuya yazma gereği duydum.
Xiaomi Redmi Note 8 telefonum 2-3 günde bir kendi kendine bir defa olmak üzere yeniden başlatma yapıyor. Donanımsal olduğunu düşünmüyorum çünkü cihaz henüz 10 günlük ve gayet güzel çalışıyor. Sizce MIUI 11'in bu 2-3 günde bir kendini yeniden başlatmasında bir payı var mıdır, yoksa bu telefonun kendini dinlendirmek için yaptığı bir metod mudur? Yardımcı olursanız sevinirim.

mevcetin

Mevlüt Çetin
Emekli Yönetici
Uzman Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mevlüt Çetin
Cihazım
Mi 9T Pro
Meslek
3D Designer
Konular
162
Merhabalar. Bu marka ve forumda yeniyim. Haliyle sorunu yazacağım kategoriyi tam seçemediğim için bu konuya yazma gereği duydum.
Xiaomi Redmi Note 8 telefonum 2-3 günde bir kendi kendine bir defa olmak üzere yeniden başlatma yapıyor. Donanımsal olduğunu düşünmüyorum çünkü cihaz henüz 10 günlük ve gayet güzel çalışıyor. Sizce MIUI 11'in bu 2-3 günde bir kendini yeniden başlatmasında bir payı var mıdır, yoksa bu telefonun kendini dinlendirmek için yaptığı bir metod mudur? Yardımcı olursanız sevinirim.
Telefon kendini dinlendirmek için yeniden başlatmaz hocam. Bu sorum yazılımsal olabilir. Fabrika ayarlarınıza dönüp tekrar kontrol edin bence.

uenalkaraman

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Ünal Karaman
Cihazım
Redmi Note 8
Konular
1
Telefon kendini dinlendirmek için yeniden başlatmaz hocam. Bu sorum yazılımsal olabilir. Fabrika ayarlarınıza dönüp tekrar kontrol edin bence.
MIUI 10u bir süre kullanıp denemeyi düşünüyorum. Bir tavsiyeniz var mı?

uenalkaraman

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Ünal Karaman
Cihazım
Redmi Note 8
Konular
1
Cihazınız garantili değilse ve bootloader kilidi açıksa eu stabil romu öneririm hocam. Miui 11 sürümü.
Cihazı alalı yaklaşık 10 gün oluyor ve haliyle garantide. Garanti dışına da çıkmak pek istemiyorum çünkü henüz taze bir model ve şüphelerim var. Bazı arkadaşların dediğine göre cihaz otomatik güncelleme alıp onları kurmak için reboot atabilir diyor? Ne düşünürsünüz bu konu hakkında? MIUI güncelleme sorgulamamda güncelleme yok diyor fakat kendi kendine güncelleme indirip reboot atan bir sistem mi? Xiaomi telefon tecrübem olmadığı için sordum.

mevcetin

Mevlüt Çetin
Emekli Yönetici
Uzman Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mevlüt Çetin
Cihazım
Mi 9T Pro
Meslek
3D Designer
Konular
162
Cihazı alalı yaklaşık 10 gün oluyor ve haliyle garantide. Garanti dışına da çıkmak pek istemiyorum çünkü henüz taze bir model ve şüphelerim var. Bazı arkadaşların dediğine göre cihaz otomatik güncelleme alıp onları kurmak için reboot atabilir diyor? Ne düşünürsünüz bu konu hakkında? MIUI güncelleme sorgulamamda güncelleme yok diyor fakat kendi kendine güncelleme indirip reboot atan bir sistem mi? Xiaomi telefon tecrübem olmadığı için sordum.
Evet, miui 11 güncellemesinide yapmış olabilir.
Cihazın bootloader kilidi açık olmadan miui10 a dönemezsiniz.

uenalkaraman

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Ünal Karaman
Cihazım
Redmi Note 8
Konular
1
Güncelleme paketini indirdiğinde(bahsettiğim paket 800 mb falan olan MIUI güncellemeleri) hatalı kurulum yapma olasılığı var mı? şu an MIUI 11.0.3.0 romunu tekrar kuruyorum da.
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Şu seçeneği ilk defa görüyorum, sizce sorun şu ayar olabilir mi?
Resimleri görmek için giriş yapmanız gerekmektedir.

Üst Alt