ua_mustafa_20 kullanıcısının son içeriği

1. ua_mustafa_20

Tema İOS & HTC karışımı tema

mtz uzantılı dosyayı indirip temalar uygulamasından içeri aktar diyeceksiniz hocam. uzun yıllar geçmiş miui sürümünüz uymayabilir (muhtemelen uymayacak) güncel temalara bakmanızı tavsiye ederim 🤗
  2. ua_mustafa_20

Tema J Round Yazı Tipi

eline emeğine sağlık abim 🥰
  3. ua_mustafa_20

Yardım kamera odak sorunu

iyi günler arkadaşımın note 11 pro cihazında bariz bir odak sorunu var. odakladığımız yer flu oluyo ve bozuluyor. farklı bir kamera programı deneyince de aynı oldu maalesef 😔 odağı başka yere alınca kenarda düzgün ve güzel çıkan nesneler bile odağı onun üstüne alınca bozuk görünüyor sorun ne...
  4. ua_mustafa_20

Tema Paralı temalar

yorumunuzu mantıksız buldum. hoşunuza giden bir tema size uygun gelen bir fiyat etiketine sahipse alırsınız. sizin çok sevdiğiniz bir tema başkası için 5 para etmez de olabilir. kişisel zevkin olduğu bir kategori için kimsenin aklına laf etmeniz mantıklı değil yani
  5. ua_mustafa_20

Yardım otomatik görevler programı

teşekkür ederim hocam 🤗 macrodroid laf dinlemedi, izinler konusunda sıkıntı çıkarıyor one+ diğerini deniyorum şimdi dönüş yaparım.
  6. ua_mustafa_20

Yardım otomatik görevler programı

iyi geceler Xiaomi telefonumda aktif olarak kullandığım ve çok sevdiğim otomatik görevleri ana telefonum olarak one plus 'a geçtiğim için kullanamıyorum. (one plus 9, oxygenos 13,0 , android 13) bunun için tavsiye edebileceğiniz bir program var mı? telefonu gece ucak moduna alıyorum güç...
  7. ua_mustafa_20

Tema Bu temayı geliştirebilirmisiniz

nesini bepenmedinizne yapılsın istiyorsunuz mesela?
  8. ua_mustafa_20

Yardım colorOs arama ekranı

one+ 9 almayı düşünüyorum arama ekranında ses kaydı olmasını istiyorum ama gogıl arama kullanınca ses kaydı yapıldığını sürekli karşıya söylüyormuş kendi arama ekranı kullanınca da hem arama, hem kişiler uygulaması bildirim gönderiyormuş. arama kısmından açınca ses kaydı var kişiler kısmından...
  9. ua_mustafa_20

Tema Herkes kullandığı temanın ekran resmini paylaşsın

tema nedir hocam ? tamam üstte gördüm 👍 paylaşım için teşekkürler 🤗
  10. ua_mustafa_20

Tema Miui 14 Temalar

simgeye bakılırsa futmob uygulaması hocam
  11. ua_mustafa_20

Tema Herkes kullandığı temanın ekran resmini paylaşsın

skor gösteren uygulama nedir ? kendi favori maçlarımızı ekleyebiliyor muyuz
  12. ua_mustafa_20

Tema Jiyan VII Teması

eline emeğine sağlık abim çok güzel görünüyor 🤗
  13. ua_mustafa_20

Tema Android Plus | Pixel Experience teması. | Miui 12/12.5/13

temalar kişisel zevkler için yapılmıştır. kimi kırmızı sever kimi mavi. orijinalde öyle olmaması temada öyle olamayacağı anlamına da gelmez 😁
  14. ua_mustafa_20

Tema Five Style (Alexwolf Dog)

o ilettiğiniz tema, sormuş olduğum tema değil maalesef hocam. ayarlar bölümü farklı görünüyor.
  15. ua_mustafa_20

Tema Five Style (Alexwolf Dog)

hangi tema hocam bu ?
Üst Alt