turkuazzz99 kullanıcısının son içeriği

1. turkuazzz99

Yardım Xiaomi'ye geri dönmek istiyorum

fark etmez imei kayıtlı olsun rom atarken vs sıkıntı çıkarmasın yeter 1690883786 Samsung taki asıl sorunum da o zaten, her güncelleme daha kötü oluyor, türkiye rom u felaket samsung ta, kendi kendine yeniden başlıyor, anlık takılmalar oluyor vs. Şimdilik şili romu yükledim onu kullanıyorum ama...
  2. turkuazzz99

Yardım Xiaomi'ye geri dönmek istiyorum

Merhabalar, 2 senedir Samsung s20 fe kullanıyorum; ama memnun değilim. 17000-18000 bandında kamerası ve işlemcisi güzel olan ne alabilirim? Herkese teşekkürler.
  3. turkuazzz99

Satış Endonezya üretimi global cihazlar

MErhaba, 11t pro.
  4. turkuazzz99

Satış Endonezya üretimi global cihazlar

Merhaba, Endonezya üretiminin farkı nedir? Yine snapdragon işlemcisi falan var mı?
  5. turkuazzz99

Yardım Uygun fiyatlı oyun telefonu

X3 pro 8 gb ram li de olabilir oyunda performansının güzel olduğunu izledim, sıvı soğutma sistemi de var.
  6. turkuazzz99

Ana Başlık Xiaomi 11T Pro - Tüm Özellikleri [ Kullanıcı Yorumları ]

Öncelikle elinize, emeğinize sağlık. 12.000 TL lik telefonda bence suya ve toza dayanıklılıkta olmalı.
  7. turkuazzz99

Mod [AUDIO EQ • FX] Android 8 - 9 - 10 - 11 - 12 - 13 [DTS HeadphoneX AudioWizard] 08.02.2023

Merhabalar, 5 yıldan eski telefonunuz varsa olmuyor maalesef :) Mi 5s Plus için denedim ama çalışmadı :)
  8. turkuazzz99

Mod [AUDIO EQ • FX] Android 8 - 9 - 10 - 11 - 12 - 13 [DTS HeadphoneX AudioWizard] 08.02.2023

Merhaba, elinize sağlık andorid 8 versiyonlarına nereden ulaşabiliriz? Verdiğiniz sitede 5,2 ve öncesi yok maalesef.
  9. turkuazzz99

Rehber Magisk Güncellendi ve MagiskHide yerine Zygisk Geldi

Elinize, emeğinize sağlık hocam açıklayıcı bir bilgilendirme olmuş, teşekkürler.
  10. turkuazzz99

Diğer Miuipro Ödeme Destek ✔️

Merhaba bu wifi ikonunun, mobil veri ikonunun farklı olması miuipro romun özelliği mi?
  11. turkuazzz99

Çözüldü Duvar Kağıdı Talebi

Merhaba, zedge adında uygulama var onu yükleyip duvar kağıtları bölümünden m11 pro yazıp aratırsan belki çıkabilir. Tema ismi nedir?
  12. turkuazzz99

Yardım Çin romları için widewine l1 patch buldum

Merhaba, telegram grubunu bana da dm atabilirsen yükleyince denerim.
  13. turkuazzz99

Recovery Mi 11 TWRP 3.6.0 - v219.30 Tek Tuş Yükleme Aracı [21.12.18]

Süper oldu. Teşekkürler, elinize sağlık.
  14. turkuazzz99

Araçlar Telegram & Kullanışlı Botları!

Emeğinize sağlık. Teşekkürler.
  15. turkuazzz99

Yardım Bluetooth kulaklık ses ayarları

Sorunu çözebildiniz mi hocam? Bu arada fontunuz da güzelmiş ismini öğrenebilir miyim?
Üst Alt