TurkishGopniK kullanıcısının son içeriği

1. TurkishGopniK

Çözüldü Apk yüklenmiyor

Hocam bana sorunu nasıl çözdüğünüzü biraz detaylıca anlatabilirisiniz? Aynı sorun bende de var Xiaomi.eu kullanıyorum. Cihazım Mi 9T bu arada.
  2. TurkishGopniK

Yardım Mi9T kamera çekimi

Büyük ihtimalle kameranın önündeki camdan veya hologramdan kırılan bir ışığın sensöre yansımasıdır o. Cihazla alakalı özel bir sorun değil yani. Gece çekimlerinde ise HDR'ı kapatın (fotoğrafın pozlanmasını yavaşlattığı için) cihazı mümkün olduğunca sabit tutun. Ayrıca Xiaomi'nin kamera...
  3. TurkishGopniK

Yardım MIUI 11 Güncellemesinden Sonra Pil Göstergesi ve Batarya Sorunu (Mi 9T)

Nasıl MIUI 10'a geri dönebilirim? Mümkünse anlatabilir misiniz? 1573326216 Az önce kontrol ettim. Sanırsam sonuç sevindirici : ) Bildiğim üzere sadece sonuç 4 çıkınca AntiRollback oluyor
  4. TurkishGopniK

Evet aslında AntiRollback var mı demek istemiştim. Birazdan PC'nin başına oturup ADB komutları ile kontrol edeceğim. Sanırsam bazı istisnalı modeller var.(en azından öyle umuyorum[emoji55]) Mi 9T cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  5. TurkishGopniK

Eğer mümkünse Mi Flash ile geri MIUI 10 flashlamak istiyorum. Sizce bir sorun yaşar mıyım? (hard bricklemek gibi) Mi 9T cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  6. TurkishGopniK

Mümkün olduğunca verilerimi sıfırlamamak istiyorum. Sonra toparlaması zor oluyor. Ayrıca bu sorunun tıpa tıp aynısını önceki cihazım Mi A1'de de yaşamıştım telefonun bataryasını değiştirmiştim ama nafile... Telefon en fazla 2 saat dayanıp sarj göstergesi %60 civarlarında rastgele kapanıyordu ve...
  7. TurkishGopniK

Herkese merhabalar, cihazımı MIUI 11'e 2 gün önce güncelledim. Bugüne kadar sorun yoktu fakat dün gece telefonumu %35 şarjlıyken bırakıp sabah kalktığımda cihaz kapanmıştı ve şarjı yoktu. Bir miktar şarj edip çektiğimde biraz kullandıktan sonra cihazın şarjının olması gerektiğinden 2-3 kat daha...
  8. TurkishGopniK

MIUI 11 Mi 9T Global MIUI 11 geldi!

Arkadaşlar hepimize hayırlı olsun Mi 9T Global'e (PFJMIXM) MIUI 11 geldi sonunda! Mi 9T cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  9. TurkishGopniK

Yardım Android process Media durdurulması

Benim bildiğim üzere bu hata depolamada neredeyse hiç yer kalmayınca oluşuyor. Eğer depolama alanınız dibine kadar doluysa biraz boşaltmayı deneyin. Mi 9T cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  10. TurkishGopniK

MIUI 11 MIUI11 Global Rom Güncelleme Tarihleri ve Canlı Yayın Tanıtımı

An itibari ile 22 Ekim'deyiz [emoji16] Mi 9T cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  11. TurkishGopniK

Yardım Mi 6 Kulaklık takınca sapıtıyor

Çevirici kablodan kaynaklanıyordur. Biraz ince yapmışlar o yüzden biraz hızlı aşınıyor kablo. Aynı sorunlar kuzenimin Mi 6'sında da oluyordu. Kabloyu değiştirince sorun ortadan kalktı. Mi 9T cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  12. TurkishGopniK

Soru Mi 9t mi yoksa Note 8 Pro Mu

Hocam getirse bile onu bu fiyata Türkiye'de kim alacak onu merak ediyorum [emoji14] (Bilmeyenler için fiyatı 2.800$. Türkiye fiyatını hesaplamaya kalkmayın bile moraliniz bozulur[emoji58]) Mi 9T cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  13. TurkishGopniK

Yardım Bootloader unlock

Cihazı fastboot moduna aldıktan sonra "fastboot devices" yazdınız mı? Konuya eklediğiniz fotoğrafta göremedim yazdığınızı. Listede cihaz ID'sinin yazmamasının sebebi sanırsam sizin cihazı fastboot a aldıktan sonra "fastboot devices" yerine "adb devices" yazmanız. Bilgisayarınıza Google'ın ADB...
  14. TurkishGopniK

Yardım Mi 9t yazılım eksiği

Sorunun Pop-Up kameradaki bir yazılım eksikliğinden dolayı olduğunu zannetmiyorum. Uygulamalar cihaza ön kamerayı kullanma isteği gönderdiği zaman otomatik olarak açılıyor kamera. Diğer cihazlarda da bu durumda kamera çalışıyordur fakat ekranda bir görüntü olmadığından fark etmiyoruzdur...
Üst Alt