Türk Hüseyin kullanıcısının son içeriği

1. T

Yardım Mi5 rehberdeki kişiler siliniyor

Mi5'de rehbere eklediğim kişiler belli bir süre sonra toplu olarak siliniyor. Daha önceden eklenen kişilerse silinmiyor. Yedekten bu kişiler görünmüyor. Aynı sorunu yaşayıp çözenler varsa yardımlarını bekliyorum
  2. T

Yardım Miui 9 Android 7 son sürüm güncellemesi

anladım hocam. teşekkür ederim
  3. T

Yardım Miui 9 Android 7 son sürüm güncellemesi

bende 8.2.2 sürümü var. ne zaman 9 gelir tahmini olan var mı?
  4. T

Yardım mi hesabına bağlanmıyor

sim kartını değiştirmiş gibi görünüyorsunuz diyor ama ben kartımı değiştirmedim. şifremi değiştirdim yine de giremiyorum lütfen yardımcı olun
  5. T

Yardım mi hesabına bağlanmıyor

şifreyi giriyorum. onaylıyor sonra tekrar kopuyor. yardım edecebilecek arkadaş varsa çok memnun olurum
  6. T

Yardım aktivasyon sorunu

sim kartımı değiştirmedim ama sürekli sim kart aktivasyon sorunu veriyor nedendir acaba?
  7. T

Yardım mi5 rehberim silindi

arkadaşlar mi5 32gb kullanıyorum. birden rehberim silindi 2 3 kişi kalmış sadece. çözüm önerisi olan var mı?
  8. T

mi5 şarj sorunu

merhaba arkadaşlar. ben mi5 kullanıcısıyım. son zamanlarda farkettim ki bazen şarj %2 olarak düşüyor. bu sıkıntıyı yaşayan başka arkadaşlar da var mı? bu sıkıntı güncellemeyle giderilecek bir sorun mudur yoksa bataryadan kaynaklanan bir sıkıntı mı? yardımcı olacak arkadaşlar varsa yorumlarını...
  9. T

Mi5 ekranın turuncuyla kapatılan kısmı sorunu (ACİL)

Mi5 telefonumda kilit acmaya calistigimda bu yazi cikiyor. Telefon hicbir sekilde aktif olmuyor. Yeniden baslattim yine ayni sorun devam ediyor. Acil yardim gerekiyor. Sorunu bilen arkadaslar varsa lütfen yardim etsinler
  10. T

gizli dosyaları bulmak

çok teşekkür ederim hocam
  11. T

gizli dosyaları bulmak

arkadaşlar çektiğim bir videoyu gizledim. ancak gizli öğeleri göster dememe rağmen artık görünmüyor dosya. nasıl bir yol izleyebilirim?
  12. T

Alış Almanya'dan xiaomi mi5 almak

raizo hocam sağolsun bana yardımcı oldu. fiyatlar baktım aşağı yukarı burada satılan fiyatlara denk geliyor. burdan almak daha mantıklı olacak gibi görünüyor
  13. T

sağolun hocam. bildiğiniz güvenilir siteler varsa isimlerini yazmanız mümkün mü?
  14. T

arkadaşlar hayırlı ramazanlar. benim bir tanıdığım almanya ya gidecek. ben de uzun zamandır mi5 almayı düşünüyordum. oradan mi5 nasıl alınır? nerelerde satılıyor? bilgisi olan arkadaşlar yardımcı olursa çok memnun olurum
Üst Alt