mi5 şarj sorunu

Türk Hüseyin

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
TÜRKvatandaş
Cihazım
mi5
Konular
9
merhaba arkadaşlar. ben mi5 kullanıcısıyım. son zamanlarda farkettim ki bazen şarj %2 olarak düşüyor. bu sıkıntıyı yaşayan başka arkadaşlar da var mı? bu sıkıntı güncellemeyle giderilecek bir sorun mudur yoksa bataryadan kaynaklanan bir sıkıntı mı? yardımcı olacak arkadaşlar varsa yorumlarını almak istiyorum

Mali1264

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Muhammed Ali
Cihazım
Mi max
Konular
0
Ben de mi max kullanicisi olarak ayni sey bende de oluyor.Ama sorun degil zaten ayni sey aslinda,bazen baya bi ayni sayida kaliyor %2 dusuyor ama normal durumlarda %1 dusuyor.tabii neden boyle oldugu hakkinda bir bilgim yok efendim.

Mahmut

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Mahmut
Cihazım
Xiaomi mi5
Konular
0
Son zamanlarda bende de sorun var birkaç gün önce fark ettim yardımcı olacak arkadaş varsa çok sevinirim.

zaferdemiroglu

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Orta
Cihazım
Mi 5 prime
Konular
1
Bende diyelim şarj yuzde 20 den bır anda tukenebılıyor yuzde 3 e ınıyor mesela şarja takıncada yuzde 3 ten bır anda 1 dakka ıcınde yuzde 20 ye cıkıyor yanı 30 dakıkada full sarj olan telefon dokunmadan 4 saatte sarjı bıtıyor 1 yıl olmadı telefonum ne yapacağım bilemiyorum
[doublepost=1518593221,1518592841][/doublepost]medya sunucusu arka planda calışıyor bu sarjın asırı tuketımını etkılkıyor denıyor kapatıyorum uygulamaları yınede yok,

Herhalde tek bende oldu bu sorun şarj sorunu olan yokmu hızlı tukrenme 4 saatte tamamen bıtme cevap vercek olan

Son düzenleme:
Üst Alt