TURGUT58SEKER kullanıcısının son içeriği

1. T

Sohbet Mi Note 10/CC9 Pro Kullanıcı Yorumları

Mi Note 10 Pro da arama kaydı nasıl yaparım? Yardımcı olursanız sevinirim. Not: MIUI Global 12.1.4 Kararlı 12.1.4.0 /RFDEUXM) yüklü.
  2. T

Rom Mi Note 10 / Mi CC9 Pro Global Kararlı v11.1.1.0 QFDMIXM İndirme Bağlantısı

cihazı yeniden başlattıktan sonra mı geldi
  3. T

Sohbet Xiomi note 10

https://forum.miuiturkiye.net/konu/xiaomi-cihazlar-calisan-gcam-surumleri-google-camera.62529/ frum da detyalı Gcam inceleme ve paylaşımı vardır. Ama be Gcam kurdum kaldırdım. kulanışlı ve fark göremedim. Mİ NOT 10 PRO gayet başarılı.
  4. T

Soru Mi note 10 boşta pil kaybı

Arka planda çalışan uygulamaları düzenlemek yeterlidir.
  5. T

Rom MIUI GLOBAL 11.0.16 0(PFDEUXM) ROM GÜNCELLEMESİ

Mi Not 10 Pro MIUI GLOBAL 11.0.16 0(PFDEUXM) ROM GÜNCELLEMESİ aldı. içeriği hakkında bilgisi olan varmı? Sadece Android güvenlik yaması 2020-02-01 güncellemiş. Başka bir değişiklik varmı?
  6. T

Sohbet Mi Note 10/CC9 Pro Kullanıcı Yorumları

3 haftadır kullanıyorum vlog, makro çekim, kısa videolara efektler, pro kamera ve gece modu gibi özelliklerle kamerada başarılı. 1 günü aşan ful sosyal medya kullanımıyla pilin gitmesi ve pubg ve oyunlarda süper. üzerine düşen görevleri yerine getiren bir cihaz. bunu 2 sene kullandıktan sonra...
  7. T

Haber miui 11.0.14.0 eea rom geldi

merhaba, gözlenimlerini paylaşırmısın?
  8. T

Uygulama Çeşitli Xiaomi Cihazlar için Google Kamera

Minot10pro için GCam varmı?
  9. T

Rehber [Mi A2][Root]Stok ROM için Root ve Ota Güncelleme Desteği Rehberi

Kullanmakta olduğum A2 telefonumu 6x rootlamak ve kullanmak istiyorum fakat. Sizin kadar teçrübeli olmadığımızdan elimizde kalmasından çekiniyorum. uzakdan yardımla yükseltme yapma şansımız varmı?
  10. T

Rehber [Mi A2][Root]Stok ROM için Root ve Ota Güncelleme Desteği Rehberi

1572857048 Hocam elinize sağlık. Birebir görüşme ve tanışma şansımız varmı? İletişim için bekliyorum.
  11. T

Rehber Xiaomi Mi6x Türkçe Rom Yükleme Anlatımı

1537215104 selamlar. mi a2 6/128 androidone aldım. bunu noemal oereo ve mıu yuklenırmı_? yuklenır ise naıl yapılır? yardımcı olur musunuz. 5 gunluk grantili cihaz.
Üst Alt