tupcuremzi kullanıcısının son içeriği

1. T

MIUI 12 Mi 9 SE Masik X™ Beta Rom

O zaman direkt wipe data, cache,system,dalvik yapıp bunu kurarsak sıkıntı yaşamayız değil mi? TWRP olarak sabitteki konudaki TWRP sürümü var tek tuşla kurulan.
  2. T

MIUI 12 Mi 9 SE Masik X™ Beta Rom

Arkadaşlar selam, iki gün önce arkadaşımın mi 9 se cihazına eu romun son betasını kurdum ancak telefonun belli aralıklarla kilitli iken uyanmadığını, hiçbir tepki vermediğini (güç tuşuna uzun basılsa bile tepkisiz) belirtti. 3-5 dakika sonra kendi kendine geliyor kaldığı yerden devam ediyor...
  3. T

Sohbet Alırım Bir Hayırlı Olsun

Yaklaşık bir ay önce ben de OnePlus 6'ya geçmiştim. OnePlus güzel bir tercih bence hocam hayırlı olsun :)
  4. T

Haber Mi 10 Avrupa Fiyatları Belli oldu

Satarlar 2-3 tane herhalde :) Önceden diğer markalara karşı Xiaomi'nin üstünlüklerini tartışırdık şimdi bu fiyata iPhone al, Huawei al, Samsung al'a döndük :)
  5. T

Sohbet Xiaomi Mi 10 Fiyatları

Sen kaybettin Xiaomi :)
  6. T

Sohbet 2500 TL ye kadar laptop önerisi

Dediğiniz fiyatta sıfır iyi bir laptop bulmak çok zor. Denildiği gibi adresinize yakın yerlerde bilgisayarcıları dolaşın ancak pazarlık da edin. Biz Ankara'da 2500 liste fiyatı olan laptopu 2200'e almıştık 6 aydır kullanıyor bir sıkıntı yaşamadı :)
  7. T

Yardım Erase All Data Ekranı

Valla görsel olarak harika ama tabii böyle bir sorunla da ilk kez bunda karşılaştım. Mi 8 se zaten insanı çok yoruyor her konuda :)
  8. T

Dosya sistemini ext4'e çevirdiğimde sorun çözüldü arkadaşlar, bu sorunla karşılaşan olursa dosya sistemini f2fs'den ext4'e çevirmesi sorunu çözecektir diye düşünüyorum bende olduğu gibi :)
  9. T

Telefonumdaki verilerim bilgisayarda vardı dolayısıyla zaten format data yapıp kurmuştum romu ama az önce farklı forumlarda dosya sistemi f2fs ve ext4 ile ilgili bir şeyler okudum. Bununla ilgisi var ise eğer SHRP'de romu flaşlarken bu seçeneği nerde bulabilirim bilginiz var mı?
  10. T

Selam arkadaşlar, az önce MIUI'a geri dönmek üzere SHRP üzerinden eu 20.3.5_v11 versiyonunu indirip format data diyerek telefona kurdum ve ardından modemi flaşladım ancak şu an telefonu açarken mi ekranından sonra siyah ekran geliyor ve erase all data tuşu çıkıyor sadece. Altta ise "Encryption...
  11. T

Rom CrDroid 6.8 [OFFICIAL] [ROM] [Android 10] [MI 8 SE] [Sirius]

Az önce güncelleme geldi :) Henüz kurmadım temiz kurulum istediğinden ötürü.
  12. T

Anket Mi note 10 Pro mu? Oneplus 7T mi?

OxygenOS daha uzun süre güncel kalacaktır açıkçası. Xiaomi çok cihaz çıkarttığı için güncellemelerde sıkıntıları çözmeleri daha uzun sürüyor bence. Oneplus daha az cihaz çıkarttığı için telefonları daha stabil. Kamera hariç her şeyi aynı olsaydı bile geliştiricilerinden ötürü Oneplus tavsiye...
  13. T

Anket Mi note 10 Pro mu? Oneplus 7T mi?

Ben bu ikilemde kalıp diğer kalan alanlarda 7T'nin daha üstün olması sebebiyle Mi Note 10'u elemiştim. Ayrıca arka kamerada ara ara note 10 öne geçse de ön kamerada 7t daha iyi ve eis desteği var. Ekranda zaten 90 hz özelliği ile daha akıcı, çift hoparlör var, ufs 3.0 var, sistemi daha stabil...
  14. T

Rom CrDroid 6.8 [OFFICIAL] [ROM] [Android 10] [MI 8 SE] [Sirius]

Gcam ayarları için teşekkürler hocam şu ana kadar çalışan en stabil gcam oldu mi 8 se için valla.
  15. T

Satış Xiaomi Aksesuar (Şarj Aleti, Kulaklık, Kırılmaz)

Mi 8 se, Mi 9 se için kaplama mevcut mu?
Üst Alt