Tuncrasim kullanıcısının son içeriği

1. T

Soru Hepsiburada gittigidiyorda satilan mi 8 se ler hk.

A dostlar bilginiz yok fikriniz var. Yani bilmedigimiz konulara yorum yapmak neden. Sordugum sey ayni her mesajimda yaziyorum. Bilgisi olan varmi diye soruyorum, fikri olan varmi degil. Okumak okudugunu anlamak guzel sey. Degil mi? (Dunya kupasini kim kazanir bu soruya tahminde bulunabilir fikir...
  2. T

Sen benim sordugum soruyu pek anlamadin. Ben saticilarin kendileri rom yaziyor ve yukluyor mu diye sormuyorum. Sormak istedigim resmi olarak satisi yapilan faturali ve turkiyede imesi orijinal olarak kayitli olarak satilan mi 8 se cihazlarin icinde yuklu olan rom un hangi rom olduguna dair bir...
  3. T

Net bir bilgi ariyorum acikcasi varsayim olarak degil. Mantikli gelmiyor costum rom yukleyip fatura kesip satmalari yada chine rom ile satis yapmalari.
  4. T

Mrb.lar. hepsiburada gittigidiyor sitelerinde mi 8 se satiliyor garantili sekilde acaba bir bilgisi olan varmi bu cihazlarda nasil ve hangi rom yuklu olduguna dair? Eger icinde resmi chine rom var ise kim alip kullanir? Yada eu rom varsa o kadar yuksek para verilirmi?
  5. T

Yardım Telefon acilmiyor. hard brick oldu sanirim

Evet telefonum suan olmus bir sekilde elimde.. zenex e verdigi destek icin cok tsk.ederim.
  6. T

Cevaplar icin tsk.ederim suan zenex arkadasimizdan destek aliyorum ins. Cozulecek
  7. T

Mrb. Twrp den mi 6x cihazimi formatladim. Daha sonra isletim sistemi yuklu degil dedi kurulum yapmadi. sonra usb pcye baglayip rom attim ve twrp den kurulum yapmaya basladi kurulum esnasinda kurulum tamamlanamadi dedi ve cihazi resetledim ve sonrasinda bir daha acilmadi. Sarja takiyorum sarj...
Üst Alt