Yardım Telefon acilmiyor. hard brick oldu sanirim

Tuncrasim

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Rasim
Cihazım
Mi 6x
Konular
2
Mrb. Twrp den mi 6x cihazimi formatladim. Daha sonra isletim sistemi yuklu degil dedi kurulum yapmadi. sonra usb pcye baglayip rom attim ve twrp den kurulum yapmaya basladi kurulum esnasinda kurulum tamamlanamadi dedi ve cihazi resetledim ve sonrasinda bir daha acilmadi. Sarja takiyorum sarj almiyor acma tusu ise yaramiyor bootloder yada fastboot ekranlari gelmiyor sadece Pcye takinca aygitlarimda qualcom 9008 diye goruyor. Cihazi kurtarma imkani varmidir yoksa copmu oldu telefon

bortecine81

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
tuncay
Cihazım
note4x
Konular
17
Son çare Edl mod ile kurtarırsınız.

Konuyu inceleyiniz, işinize yarar umarım

Oyla:

Skorpi

Don't Worry, Be Happy :-)
Yönetici
Co-Admin
Premium Üye
MIUI Expert
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Cumhur
Cihazım
Mi 11T Pro
Konular
283
telefon şuan zaten edl modda tek yapmanız gereken 64 bit PC den miflash ile china rom kurmanız
2 nolu mesajda zaten Sayın cantara aynı şeyleri söylemiş..Siz söylenenleri mi tekrarlıyorsunuz?
son dönemdeki mesajlarınızda dikkatimi çekti de?

Gesendet von meinem MI MAX 2 mit Tapatalk

Oyla:

Mertal

Eski Mkalkan21 :)
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mustafa
Cihazım
Redmi 5 Plus
Konular
23
bi alt mesajı da okudunuz mu? ardından bende yazdimki arkadaş edl modda olduğunu anlasın ve bu yolu izlesin
bu arada eski mesajları her zaman okumuyorum ve benzer mesajları mi bulmak göreviniz? veya yasakmı? yasak ise kaldırabilirsiniz sorma gereği duymadan insanlar doğru yolu izlesin diye yazıyorum çözüm aynı iken neden farklı yazmam gerek ki tekrar gerekli ise yapılır bu iyi birşey bir forum için

Forum görevlisi eksik veya fazlalık görürse bunu söyleyedebilir uygulayadabilir. Bir çok konuda yazılan cevaplara benzer cevaplar verdiğiniz doğru. Bunu özellekle kontrol etmeye gerek yok çünkü denk geldikçe fark ediliyor. Sorun sahibi arkadaşlar zaten sizin "ekleme" olarak beyan ettiğiniz şeyleri bilmiyorlarsa sorunları gibi onu da bilmediklerini eklerler o zaman gereken cevabı da verebilirsiniz/verebilirler.
Siz sorulmadan bir çok şeye cevap veriyorsunuz verilen cevaplarla aynı manaya geliyor.
Size yaptığınız davranışı söylemiş karşılık olarak verdiğiniz tavır uygun mu sizce?
Forum görevlisi görevini bilir. Size veya başka birine sormadan gerekirse madalya vermeyi, gerekirse ban vermeyi de bilir merak etmeyiniz bu konuda.
Skorpi hocam iyi niyetinden size yaptığınızı söylemiş belki farkında değilsiniz diye. Sizden yaşça da bayağı büyük birine karşı tuttumunuz açıkçası üzdü beni ve bu yüzden bunları yazma gereği duygum.
İnşallah hem benim hemde Skorpi hocamın ne amaç ile bu mesajları yazdığımızı anlarsınız.
Konuyu daha fazla dağıtmadan
İyi günler dilerim

Redmi 5 Plus cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Oyla:

Mertal

Eski Mkalkan21 :)
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mustafa
Cihazım
Redmi 5 Plus
Konular
23
Güzelmiş bu şekilde tebrik ederim iyi bir şekilde görevinizi icra ediyorsunuz.
bilgi paylaşıldıkça guzeldir. benim mesajlarım benzemiyor demedim arkadaşlar kısa zamanda sorunlarını çözmesi için yazıyorum toparlayarak Daha fazla konu konu gezmesin diye. Ki bu yardım değil ise sorun yok kolay gelsin. burada para almıyoruz yazmak için ama siz bu şekilde yapar iseniz bir dahaki sorunlara yazma gereği duymucam (duymayacaklar.) her forumda yüzlerce aynı benzer mejas bulabilirsiniz bu bir sorun değilde forumun iyi ve aktif olduğunu gösterir

Farklı fikirleri söylemek veya farklı bilgileri paylaşmak elbette istediğimiz şeyler.
Ama aynı veya benzer mesaj yazmak sadece gereksiz mesaj birikimi demek.
Her konu mevcut. Her yere daha fazla konu gezilmesin diye bütün gerekenler yazılacaksa o zaman tüm konuları kapatıp her açılan konuya aynı şeyleri tekrar tekrar yazalım. Ne anlamı ve neyin düzeni kalır ortada.
Forumda arama butonunu da kaldırmamız gerek sizin deyiminize göre.
Arama butonu ile bir çok sorun sorulmadan da halledilir.
Hem bu yüzden hemde her konu gereğinden fazla karmaşık olmasın aynı sorunu yaşayacak arkadaşlar daha rahat anlasın gözü korkmasın diye arama yapılmasını istiyoruz.

Redmi 5 Plus cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Oyla:

AndTurk

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Durmuş
Cihazım
Xiaomi mi5s
Konular
15
peki O halde hatamı telafi edeyim Siliyorum yazdiklarimi

Oyla:

Tuncrasim

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Rasim
Cihazım
Mi 6x
Konular
2
Cevaplar icin tsk.ederim suan zenex arkadasimizdan destek aliyorum ins. Cozulecek

Oyla:

Tuncrasim

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Rasim
Cihazım
Mi 6x
Konular
2
Evet telefonum suan olmus bir sekilde elimde.. zenex e verdigi destek icin cok tsk.ederim.

Oyla:
Üst Alt