tunado kullanıcısının son içeriği

1. tunado

Mod [KERNEL] Android 10 [MIUI] Marisa Kernel Stabil [K20 Pro | 9T Pro] 25.08.2020

diğer ekran hız aşırtmalardaki gibi renk değişimi var mı hocam rica etsem yorum yapabilir misiniz
  2. tunado

Mod [KERNEL] Android 10 [MIUI] Marisa Kernel Stabil [K20 Pro | 9T Pro] 25.08.2020

son sürümde animasyonlar her şey çok akıcı ama pil resmen uçuyor. Mi 9T Pro aldığımdan beri gördüğüm en kötü pil performansı, eu son betadayım ondan mı kaynaklı yoksa kernelden mi bilemiyorum sizde durumlar nedir kullanan arkadaşlar?
  3. tunado

Soru Stock Romda VoWifi

arkadaşlar hattın önemi yok, hepsinde açılabiliyor. Sorun o değil stock Android'de nasıl açılacağını bilmiyorum. O sebeple sordum
  4. tunado

Soru Stock Romda VoWifi

Merhabalar. Bugün Miui macerama biraz ara verip EvoX kurdum. Fakat ne yaptımsa wifi aramasını aktif edemiyorum. Bunun bir yolu var mıdır arkadaşlar bir yardımcı olsanız
  5. tunado

Gcam [Türkçe] Google Kamera - Burial v9.2

cidden böyle ise çok can sıkıcı bi durum gerçekten. koskoca xiaomi yazık ediyor kendine ki dediğiniz gibi onlar da her şeyin farkında. hocam son configde selfie çekimlerinde bi karıncalanmalar var ama
  6. tunado

gerçekten telefonumun kamerası olduğunun farkına vardım, çok teşekkürler xml dosyanız ve emekleriniz için. Gcam çok geliştirmiş kendini. Miui12 stok kamerasından biraz daha umutluydum ama bişey değişmeyecek gibi
  7. tunado

yine harikasınız hocam, bu awb ne idi tam olarak, açıklamayı okudum ama size sorayım dedim tekrardan çünkü pek fark göremiyorum kullandığımda
  8. tunado

Rom Mi 9T Pro / K20 Pro Global Kararlı Rom MIUI 11 V11.0.4.0.QFKMIXM İndirme Bağlantıları

bana da dün akşam gelmişti kurdum, bugün temiz kurulumdan sonra gelmedi dün gelen güncelleme. Sanırım geri çektiler..
  9. tunado

Soru Dokunmatik hakkında

kullandığım hiçbi romda böyle bi sorun yaşamadım ekranı da overclocklu kullanıyorum yani sorun donanımsal olabilir
  10. tunado

Mod [KERNEL] [MIUI] Android [10] Beta İMMENSITY ✖️KERNEL

hocam hangisini kurdunuz EU stabil üzerine acaba beta mı Q mu? Birde Mi9Fod var kafam karıştı
  11. tunado

Çözüldü can not found file flash_all.bat hatası

hocam fastboot romunu indirince 7zip programıyla tekrar ayrıştırman gerekiyor .tgz dosyasını
  12. tunado

Rom Mi 9T Pro / K20 Pro Global Kararlı Rom MIUI 11 V11.0.3.0.QFKMIXM İndirme Bağlantıları

global'i de eea'yı da ikişer gün kullandım bi fark göremedim. ikisi de birebir aynı bence
  13. tunado

Ana Başlık Mi9T Pro ve K20 Pro Kullanıcı Yorumları ve Öneriler [ Madalya Ödüllü ]

hocalarım ben de madalyamı almak isterim geç oldu ama sonunda fırsat buldum
  14. tunado

Rom Mi 9T Pro / K20 Pro Global Kararlı Rom MIUI 11 V11.0.3.0.QFKMIXM İndirme Bağlantıları

telefonun dahili recovery menüsünden hard reset yapman gerekiyor temiz bir kurulum için
Üst Alt