tugrab06 kullanıcısının son içeriği

1. T

Yardım Mi 10t rom değiştirme

Bende farkındayım hocam
  2. T

Valla kardeşim ben aynen anlattığım gibi yaptım şu an kusursuz bir şekilde kullanıyorum
  3. T

13.0.6 surumlu endonesia surumunu aratarak bul , isim taklit ederek rom değiştirme konusu yutup da var konu biraz uzun burda zor anlatılır , orda daha net anlatıyor , dikkat edecegin husus gececegin rom senin mevcut romundan düşük olmicak aynı yada yüksek olsun
  4. T

Anlattım kardeş anlamadiginiz yer olursa sorun
  5. T

Yaptım kardeş , biraz araştırın azmettim yaptim , global rom dan çin romuna geçtim çin romundan tekrar global e geçmeyi denedim yemedi , downloader da Indonesia son sürümü 13.0.3 araya araya 13.0.5 i buldum denedim onuda yemedi sonra birzz daha araştırdım 13.0.6 buldum Indonesia ve bu romu yedi...
  6. T

Yardım Xiaomi 11T (amber) rom atma

Allah Allah çok ilginç , amber ne kardeşim esans ismi gibi
  7. T

Yardım Xiaomi 11T (amber) rom atma

Ayıp la size bu arkadasin konusundan neredeyse 4 saat önceden konu açtım bir tane cvp gelmemiş , kız nikiyle hesap acsaydum forumun yarısi yazılım uzmanı olurdu , atin beni forumdan hepinize bu ayıp yeter
  8. T

Arkadaşlar merhaba küçük bir sorunum var şöyleki telefonum mi10 t global tr cihazı , internetten ufak bir araştırma yaptim PC ve boot kilidi kirilmadan endonesia rom a gecilebilecegini buldum , üzerinde yüklü olan romu indirdim endonesia romunuda indirdim romu guncelleme kismindan gösterip diğer...
  9. T

Yardım Şebeke sorunu

Sim kart 2 , yuvada takılı olmasin
  10. T

Yardım Mi4 global

Mi4 e global sürüm atabilecek Ankara'dan arkadaş arıyorum yardımcı olursanız sevinirim
  11. T

Soru Parmak izi kullanma

Yokmu bilgisi olan bir yardimsever
  12. T

Soru Parmak izi kullanma

Mi5 TE kullandığımız parmak izini güvenli sitelerde şifre olarak kullanamıyoruz sanırım Samsung'un s5 modeli ile girdigim bir sitede parmak izi opsiyonunu sorarken mi5 TE böyle bir opsiyon çıkmıyor bu konuda bilgisi olan varmı ?
  13. T

Soru Çift Ekran Özelliği

Son ses kulaklıkla dinlerken çok bozuyor sesi
  14. T

Soru Çift Ekran Özelliği

Son ses kulaklıkla dinlerken çok bozuyor sesi
  15. T

Soru Çift Ekran Özelliği

Şu zamana kadar kullanmadığım rom yok gibi cm sinden tutunda dier remix lere kadar , miui tek geçerim ekranı iki bolecem diye miui keyfinden mahrum kalmayın bence , cm iyi hoş lakin ekran geçişleri ses netliği kamerası miui kadar başarılı değil , app yüklemeleri ve net olarak ta aynı şekilde...
Üst Alt