TR-Ilker kullanıcısının son içeriği

1. T

Yardım Redmi Note 10 Pro şarjı hızlı bitmeye başladı

Benimde berbat durumda. Kuryelik yapıyorum. Fazla gitmesi normal ama son dönemde iyice dayanmaz oldu. 20 binlik powerbank bitiriyorum. Çözümde bulamadım maalesef. Root/rom da atamam
  2. T

Yardım Redmi Note 10 Pro Yağmur Sonrası Sürekli Restart

Yorumlar için teşekkür ederim. Telefon gece boyunca pirincin içinde kaldı. Şuanda problemsiz çalışıyor
  3. T

Yardım Redmi Note 10 Pro Yağmur Sonrası Sürekli Restart

Merhaba, kuryelik yapıyorum. Bugün çok yağmur yağıyordu fakat ne kadar dikkat etsem de yağmurdan dolayı zarar görmüş. Ön kamerada buhar ve nem var. Telefonu pirincin içine koydum fakat sanki sürekli power tuşuna basıyormuşum gibi restart atıyor, telefon açılmıyor. Bu gece tekrar pirincin içine...
  4. T

Rehber Silinmeyen gereksiz uygulamaları kaldırma

Eskiden yapabiliyordum, şimdi birçok program denedim olmuyor. Böyle bir hata alıyorum.
  5. T

Tavsiye Redmi Note 10 mu Pro mu?

Merhaba. Askerde olduğum için pek araştırma yapma şansım yok. Yeni telefon almam gerekiyor. Yaklaşık 3 senedir Mi8 kullanıcısıyım. Çok memnunum fakat artık bataryası öldü, 2 kez ekran değiştirdim yine kırıldı. Artık masraf yapmayacağım. Redmi Note 10, Resmi Note 10 Pro ve Samsung A52 arasında...
  6. T

Soru Mi 8 Rom Önerisi

Merhabalar, Mi8 kullanıcısıyım. EU Stabil 12.0.4 kullanıyorum. Fakat şarj su gibi gidiyor, günde kaç defa taktığımı dahi bilmiyorum. Bana memnun kaldığınız sürüm önerebilir misiniz?
  7. T

Yardım Bildirim gelince müzik kısılması

Poweramp uygulaması en iyi oynatıcılardan biri. Onu kullanmanızı tavsiye ederim. Onu kullanırsanız, ayarlar kısmında kısa ve uzun odaklı ses değişimlerinde müziğin kısılmamasını sağlayabilirsiniz. Ayarlarında istediğiniz özellik var
  8. T

Yardım MI 8 İç Ekran Kırıldı

Merhabalar, bugün telefonu düşürdüm ve iç ekranı gitti. Telefondan hiçbir şekilde görüntü gelmiyor. Sadece en üst köşede 1 cmlik alanda görüntü var. Haftasonu olduğu için her yer kapalı, daha önce değiştiren oldu mu? İç ekran değişimi bana tahminen ne kadar patlar? Değiştirmişken dış ekranı da...
  9. T

Mod Dolby Atmos 2.6.0.28 Android 11 Uyumlu

Mi 8 Miui 12, Android 10 konuda paylaşılan ikisi de çalışmadı, bilginize
  10. T

Soru RAW Fotoğraf İçin Cameraapi?

Merhabalar, kamera ile raw fotoğraf çekmek istiyorum. Bunun için sanırım camera2api açılmalıymış. Model mi8, eu rom stabil kullanıyorum. Yardımcı olur musunuz
  11. T

Soru Xiaomi Redmi Airdots Alınır mı? Kablosuz Kulaklık Önerisi

Merhabalar, telefonum Mi8 ve kulaklık girişi yok. Type c dönüştürücü ile kullanıyorum, o da sürekli bozuluyor. Yine bozuldu. Sanırım onlara verdiği para ile yeni kulaklık alırdım. Bu durum canımı sıktı. Spor da yapıyorum. Kablosuz kulaklık almaya karar verdim. Fakat yüksek sesli müzik...
  12. T

Mod Dolby Atmos V5 (01.01.2020)

Mi8 de deneyen var mı
  13. T

Mod Dolby Digital Plus Android 10 MIUI 11 Kurulumu (Güncellendi)

Mi8 de yapamadım. Anlatıldığı gibi uyguladım ancak olmuyor. Yardımcı olabilir misiniz? Telefon açılırken mi ekranında kalıyor
Üst Alt