TosunPASA kullanıcısının son içeriği

1. TosunPASA

Soru Wi-Fi ile arama yapmak ?

merhaba maalesef başka tlf da deneme gibi bir imkanım yok..
  2. TosunPASA

Öneriniz üzerine 532 yi arayarak wifi aramaları aktifleştirdim. ücretsiz bir hizmeti aktifleştirmek.... garib bir durum. Tlf a yüklenen uygulama dan da yapılabiliniyormuş. Bana wifi aramayı aktifleştirdiğini söyledi ama maalesef hala WIFI arama yapamıyorum. Uçak modu olsun olmasın mobil ağ...
  3. TosunPASA

Merhaba herkese, İstanbul'dan taşındım. Bulunduğum yer kırsal ama sorun evimin sağ ve sol taraflarından geçen yüksek gerilim hatları mevcut. Dolayısı ile şebeke sorunları yaşıyorum. Şu ana kadar daha çok Whatsapp tercih ediyorduk. Wifi ile arama cihazımda aktif gözüküyor. Tlf'umu uçak moduna...
  4. TosunPASA

Yardım 2.4G wifi bağlanmıyor

Merhaba Mi10T pro tlf umdan çok uzun süredir scrcpy ile 2.4 lük wifi ile bağlanmakta idim. 30dakika öncesinde çalışan sistem ki tlf um sürekli pc ekranına aktarılı durumdadır. Kendi kendine bağlantı koptu ve bağlanmamaya başladı. Modem arayüzüne baktığımda bir sonuç göremedim. modem'i - tlf'dan...
  5. TosunPASA

MIUI 14 Mi 10T / Mi 10T Pro Global V14.0.4.0.SJDMIXM İndirme Bağlantısı

Benim tlf 14.0.1.0 SJDEUXM den sonra ilerlemedi. manuel update de yapmak istemiyorum. içinde bir sürü mail ve oyun ayarları var. onlarla uğraşmak çok zaman alacak. ayarları kaybetmeden yüklemek mümkün mü ve versiyonda herhangi sorun var mı ?
  6. TosunPASA

Soru Band2'de kalp ritm takibini kapatmak ?

Merhaba herkese Halen Mi Band2 kullanıyorum. "Zepp Life" yüklü. Ben cihazı Saat ve adım sayar olarak kullanıyorum. Dolayısı ile özellikle sürekli nabız takibi yapması ile sürekli alt kısımda sensör aktif ve sonucunda oldukça fazla pil tüketiyor. Kullanmadığım kısımları kapatmak istiyorum...
  7. TosunPASA

Sohbet Linux'e taşındım

twrp konusunda bilgim yok ama sorayım. ama adb çalışıyor sonuçda tlf un ekranını aktarıyorum ayrıca birçok yazılımın ana kaynağı linux. daha sonra windows uyarlanıyor. Aklımda olsun fırsat olunca sorarım net de farklı başlıklar var ama şuan için acil bir konum değil.
  8. TosunPASA

Sohbet Linux'e taşındım

Linux yazdığı sürece hepsi aslında biribirinin aynı. Birinde olmayan paket diğerinden import edileibliyor. Aralarında sadece ufak komut satırları ile görsel fark var. Gnome ile ilgili şunu diyebilirim; KDE den sonra en fazla kaynak tüketen masaüstü sanırım. Dolayısı daha min kaynak tüketen xfce4...
  9. TosunPASA

Sohbet Linux'e taşındım

Merhaba herkese Dün itibari ile Arch Linux e taşınmış oldum. Oldukça yorucu geçen haftalardan sonra şuan linux de size bu satırları yazmak ve diğer monitörde ise en sevdiğim dizi beni beklerken; güzel bir his 😁 Neden Linux'e taşındım öncelikle Ya mikropsoft un hardware-lerimize yapmadığı...
  10. TosunPASA

Rom Mi 10T / Pro – EEA Kararlı V14.0.1.0.SJDEUXM

android 12 olan 14.0.1 bugün itibari ile tlf a geldi güncelleme sorunsuz yüklendi sanki cihazımın ekran kaydırması vs biraz yavaşladı gibi. gibi.
  11. TosunPASA

Uygulama Mi 10T PRO gcam hakkında

https://forum.xda-developers.com/t/update-18-02-23-gcam-8-4-xtra-vision-v11-lmcy-v6-8-4-evolved-version-r15-rui-1-2-3.4427161/
  12. TosunPASA

Alış HP 304 / 304 Siyah /Renkli

adminim paşam kartuşlu yazıcı eziyettir sözüne muhalefet etmek istiyorum. iznin ile. evet yeni sistemde toner li yazıcılarında yeni tip doldurma modelleri gün be gün sayısı artıyor. tank tipi yazıcılarda sürekli arttığı bir dönemde KARTUŞ kullanmak ???? tank tipi yazıcılardan sende +50.000...
  13. TosunPASA

Soru Webden apk nasıl indirebiliriz ?

arkadaşlar merhaba çok uzun zamandır apk indirmemiştim. apkpure vb sitelerden indirmek istemiyorum direk google store dan apk indirmek istiyorum. herhangi bir yazılım vs de kurmadan çok uzun zaman önce indirdiğimi hatırlıyorum ama o site linkleri elimde yok. google da arama yaptım bulamadım. 1...
  14. TosunPASA

Sohbet 10T pro için klavye apk önerisi

koza-han mesajini aldikdan sonra yükledim. özellikle butonlardaki koyu siyah ve net okunuşundan çok memnun kaldım görsel olarak gelelim kullanımına.. kelime öneri sözlüğü eklemek gerek sanırım. ben bilmediğim için ve çok detayına bakmadığım için bilmiyorum kullanım kısmı şimdi ben gün boyu pc...
  15. TosunPASA

Sohbet 10T pro için klavye apk önerisi

gençler teşekkür ederim evet yüklü idi. ben klasik swift i yükleyip kullandığım ve ayarlarını kontrol etmediğim için :$ sonuç olarak dediğiniz ayarları yapınca gayet okunaklı harfleri olan Q-Türkçe klavyem oldu. emeğinize yüreğinize sağlık extra soru.. bu klavye'nin translate özelliği var...
Üst Alt