TosunPASA kullanıcısının son içeriği

1. TosunPASA

Yardım Rom önerisi?

ben batarya konusunda bir eleştiri yapayım özellikle kamu yazılımları ve gereksiz izinler bu sorunun başlıcaları tlf unuzda HES gibi yazılımlar var ise lütfen onları kaldırın. buna e-devlet de dahil. lazım olmadıkça ve sık kullanmadığınız ne kadar program varsa kaldırın ve daha sonra yüklü...
  2. TosunPASA

MIUI 12.5 Mi 10T/Pro (Apollo) - EEA Avrupa Kararlı Rom (Enhanced) V12.5.6.0.RJDEUXM İndirme Bağlantıları

miui olan update geldi ve manuel yedeklemeden riskleri kabul ederek güncelleme yaptırdım.. iilk yüklemede sorunsuz açıld ve kullanıyorum ama neler değişti ne tür performanslar oldu bilmiyorum bezen SON VERSİYON MANYAĞı olmak güzel hissettiriyor :$
  3. TosunPASA

MIUI 12.5 Mi 10T/Pro (Apollo) - EEA Avrupa Kararlı Rom (Enhanced) V12.5.6.0.RJDEUXM İndirme Bağlantıları

normalde linkdeki rom u indirmiş ama bir türlü tlf uma kurma fırsatı olmamış idi 1 saat olmadı tlf uma 684MB lık bir güncelleme paketi geldi ve indirmeye başladım tabiki download devam ederken senkron başlattım ama rlf un sim kartı aktif olmadığı için herşey buluta gitmiyor sadece tecrübenize...
  4. TosunPASA

Yardım aktivasyon sms i alınamadı

şuan tlf um aktivasyon olmadan gayet iyiyim. vodefon ile aktivasyon yaptığım halde aşırı sorun yaşıyordum 532 yi arayıp .. hattıın sinyal ayarlarını sıfırlattırın ve 4.5G için ayarları yeniletin. note 8 pro sanırım 4.5G li tlf modeli.. ona göre siz de sim ayarlarınızdaki ayarları kontrol edin.
  5. TosunPASA

Yardım aktivasyon sms i alınamadı

gsm operatorlerinde yurt dısı ARAMA ve sms GÖNDERME açık olmalı ama kullandığınız paket aşımı kapatıldı ise benim gibi o özelliği açtırsanız bile paket aşımı engelinden dolayı sim aktivasyonu yapamazsınız. bu neye engel.. özellikler not lar gibi önemli şeyleri kaydettiğiniz kısmın...
  6. TosunPASA

Sohbet Sağlık için Aloe Vera bitkisi !?!

merhaba son 5-6 yıldır halk içinde Gül Hastalığı ama Rosesea isimli yüzümde kızarma ve cilt altında iltihab torbaları oluşturup ağrı - sızı yapan bir dert ile muzdarip idim. Maalesef cilt dr larının klasik verdikleri ilaçlar etki etmediği gibi antibiyotikler - perhizler hiç bir işe yaramıyor...
  7. TosunPASA

Sohbet Kış geldi, BAHARAT Çayları başlasın

bugün arkadaşım ile metro markete gittik toplu alışveriş için ve evrekaaaaa resmini koyduğum yerel yapımlar orda var. hemde farklı boyut ve renklerde. oldukça da ucuz fiyatlı olarak. peçete - kahve filtre - çaytabağı peçetesi vs olan bölümde.
  8. TosunPASA

Sohbet Covid-19 pozitif

acil şifalar olsun
  9. TosunPASA

Sohbet Kış geldi, BAHARAT Çayları başlasın

merhaba baharat çayı seven biri olarak... aşağıda resmini vereceğim kağıt mini poşetlerden alarak ister filitre kahve ister baharat çayı yapmak amacı ile kullanabilirsiniz evinizde hazırlayacağınız bu çay/filtrekahve-lerı iş yerinde sallama çay içer gibi demlenmesini (5dak civarı çay için 2dak...
  10. TosunPASA

Sohbet Mezarlık Farkları!?!?

Bu sadece yaşanmış bir anıdır. imla hatası olabilir. bakış düşünce farkı olabilir. Ama hatalarımın hiçbiri eleştiri konusu olamaz. Basit bir anı sadece. Efes Basket fanatiği bir arkadaşım sabah kahvaltısından sonra, evinin yakıninde bulunan " ...Hristiyan Mezarlığını" gezmek istediğini ve...
  11. TosunPASA

12.5.5 var bende sürekli DUAL kelimesini arıyordum. şimdi siz yazınca yeniden kontrol ettim. "Çift Kamera" diye düzeltmişler emeğine yardımına teşekkür ederim :$
  12. TosunPASA

merhaba rom u kuran arkadaşlardan rica etsem.. kamera sekmesinde DUAL kamera desteği geri gelmiş mi ?
  13. TosunPASA

Soru Ekran Yenileme Hızı'nın değişmesini engellemek?

sürçi-klavye ile nerden aklımda 120 kaldı ise.. ikazınız için teşekkür ederim.... :$
  14. TosunPASA

sürekli 60 da kalmasını istiyorum. batarya da değişim hissettiğim zamanda baktığımda sürekli 120 ye geri döndüğünü görüyorum
  15. TosunPASA

maalesef sabit kalmadığı için soruyorum kardeşim
Üst Alt