TosunPASA kullanıcısının son içeriği

1. TosunPASA

Soru Antutu Benchmark 9 3D kullanan ?

merhaba https://www.antutu.com/en/download.htm siteden apk (v9 3D) yi indirip kablo ile mi 9t cihazıma attım. testi başlattım. ilk önce ne olduğunu anlamadığım bir soru çıkıyor. soldaki uzun text i tıkladığımda programdan çıkıyor. sağdaki daha kısa ifade ile kullanım ekranı geliyor. daha...
  2. TosunPASA

Rehber MIUI Cihazlarda Reklamların Tamamen Engellenmesi

dns i sorunsuz ekledim.. emeğine sağlık
  3. TosunPASA

Sohbet eski telefona Linux yüklemek ?

merhaba youtube da bol miktarda yeni tlf modellerinde linux yükleme ile ilgili videolar görmekteyim elimizde redmi note 3 pro var.. atıl durumda... bu tlf a kali vb linux yüklemek istiyoruz. android içinde linux değil.. açılışda direk linux işletim sistemi gelecek şekilde konu hakkında anlatım...
  4. TosunPASA

Sıcak Fırsat [AliExpress] Silikonlu, Bluetooth 5.0 destekli dokunmatik kulaklık

hazırda getirilmiş ürün varsa düşünebilirim
  5. TosunPASA

Soru Root yetkisi ile telefon ekranını bilgisayara yansıtma

konuyu detaylandırayım ufakdan konu ile ilgili anlatım videoları youtube da yerli-yabancı şeklinde bolca var ben nasıl kullanıyorum.. ilk zamanlarda kablo ile kullandım ve pil den dolayı korkmaya başladım. aynı programın kablosuz desteğini inceledim ve kendime 2 tane batch file oluşturdum Dikey...
  6. TosunPASA

İnceleme Mi Max 3 yerine Redmi K40 Pro+ düşünüyorum

mi 11 ultrayı bekleseniz ? şuan 9T kullanıyorum ve merak ile bekliyorum... tekno yapısı itibari ile çok uzun süre yenibirşey gelmicek gibi. özellikle yeni wifi ve BT yi içerisinde bulundurması ile
  7. TosunPASA

Rom Mİ 9T/K20 MIUIMiX MIUI 12 Android 11 Stabil Rom V12.1.2.0 (RFJCNXM)

kurulumu yapmış arkadaşlar kullanım deneyimlerini paylaşabilirler mi ? dosyayı indirmeye başlıcam da
  8. TosunPASA

Rom Mİ 9T/K20 Xiaomi.eu MIUI 12 Android 11 Stabil Rom V.12.1.2.0

şimdi indirip en kisa sürede yükleyeceğim.. bu arada.. bu romda söylemeyi unuttuğum şey ise mxcamera isimliapk yı uzun süredir kullanıyordum.. bu rom u yüklediğim ilk saatlerde çalıştı ama daha sonra tamamen devre dışı kaldı.. uygun göreceğiniz kamera yazılımı... resim veya video çekimlerde...
  9. TosunPASA

güzel kardeşim... ben 1-2 defa denedim.. mi deki menü ve tema yapısı beni cezbeden birşey 6589T işlemciden (RedRice) beri mi rom kullanıyorum... menu olarak en yakin kullanim deneyimini ise, çok eskiden nubia 5 ve 7 de yasadim. tabii onun tema desteği bu kadar yoğun değil ama cihaz kullanım ve...
  10. TosunPASA

şimdi.. kurdum bu rom u ama.. aniden ve nedeni belirsiz ekran donmaları yaşıyorum.. ilk zamanlarda bunun ekran veya parmak larımdaki kir olarak düşünmüş idim. zaman içinde özellikle de tlf ekranını pc ye aktarınca netleştirdim.. bilgisayar mouse ile kontrol ederken bile nedeni belirsiz bir...
  11. TosunPASA

İnceleme Xiaomi Mi 10 Ultra ile ilgili deneyimlerim

yazınızı özenle okudum.. ve detaylandırmanız için teşekkür ederim ülkemiz maalesef bu konuda çok büyük sorunlu yani toprak hattı ve linyedeki güç dağılımı konusunda.. herşeyin ucuzuna kaçılıyor ve 1 defada zengin olmak için herkes çaba harcıyor. geçen 12 gün bir fabrikada çalıştım. güç panosunu...
  12. TosunPASA

İnceleme Xiaomi Mi 10 Ultra ile ilgili deneyimlerim

merhaba iyi ve güzel günlerde kullanın bende almayı düşünüyorum ultra serisinden ama... ısınma konusunda yorumunuz ile.. kavis kenar kullanım ve koruma konusunda da yorumlarınızı alabilir miyim ? bu arada... evin her bölgesine gelen akım.. o güçde bir cihaz için değişiklik arz etmez.. büyük...
  13. TosunPASA

son durum bilgisi anlatımı izledim. gayet hoş bir anlatımı var. anlatımdan fark olarak wipe dalvick cache kısmını ekledim.. install bitti.. şuan MIUI renk yazıda ilk açılışı bekliyorum 3-4dak oldu.. derken... ilk açılış adımları geldi... rom içinde magisk filan yoksa onları da orange içine...
Üst Alt