tomanbay kullanıcısının son içeriği

1. T

Yardım Redmi Note 4 dosya sorunu

Dosya dışarı taşıma işleminde .bin uzantılı oluyor. Mesala indirinler içinde PDF yada word şeklinde dışarı çıkarken bozuluyor.
  2. T

Belki 10 tane farklı dosya yöneticisi denedim . İzin vermedi. İndirilen ler bölümünü PC de göstermiyor. Download dosyaları var ... İndirilen ler yok. Siteden indirdiğim dosyalar oraya gidiyor. Telefon da indirinlere bakıyorum. Ama başka yere aktarsam .bin uzantılı bozuyor ya da PC de bulamıyorum
  3. T

Taşıma fakat bu sefer de dosyayı ...bin şeklinde uzantılı yapıyor. Ve kullanılamaz hale getiriyor. Her yolu denedim dosyayı orijinal çıkartamadım. İndirilen leri sistem dosyayı olduğu için silemiyorum. İndime klasör ü kaynak yeri değiştiriyor um. Gene de gidip İNDİRİLEN LERE kaydediyor. Download...
  4. T

Değerli yönetici ler. Nasıl iş işlem yapılır bilmiyorum. Sizden ricam mesajı , sorunumu anasayfaya alıp yardımcı olmanız dır. Teşekkür ederim. ( Sayfa çok karışık ne , nerde bilmiyorum:(
  5. T

Yardımcı olabilecek kimse yok mu ?
  6. T

Yardım Redmi Note 4 dosya bulamıyorum

Siteden indirdiğim dosyayı ya download bölümüne ya da indirilenler bölümüne kaydediyor. Telefon u bilgisayar a takip download dosyasında ki dökümler e ulaşıyorum. Fakat telefon daki uygulamadaki indirilenler dosyasına ulaşamıyorum. Her dosyaya baktım. İndirilen ler bölümünde dosya var fakat...
  7. T

Yardım Redmi Note 4 indirme

Siteden indirdiğim dosyayı ya download bölümüne ya da indirilenler bölümüne kaydediyor. Telefon u bilgisayar a takip download dosyasında ki dökümler e ulaşıyorum. Fakat telefon daki uygulamadaki indirilenler dosyasına ulaşamıyorum. Her dosyaya baktım. İndirilen ler bölümünde dosya var fakat...
  8. T

Arkadaş ım bu sorunu nasıl aşabilirim lütfen yardım edin.
  9. T

İnternette n indirdiğim dosyaları telefon iki yere kaydediyor. Download ve indirilenler. Telefonu bilgisayar a bağlandığımızda download bölümündeki dosyalara ulaşabiliyor um. İndirilen ler bölümüne ulaşamıyorum.her dosyaya baktım ulaşamadım. İndirilen ler bölümüne bilgisayar a takip ulaşamadığım...
Üst Alt