Yardım Redmi Note 4 dosya sorunu

tomanbay

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Ercan ER
Cihazım
X.Redmi Note 4
İnternette n indirdiğim dosyaları telefon iki yere kaydediyor. Download ve indirilenler. Telefonu bilgisayar a bağlandığımızda download bölümündeki dosyalara ulaşabiliyor um. İndirilen ler bölümüne ulaşamıyorum.her dosyaya baktım ulaşamadım. İndirilen ler bölümüne bilgisayar a takip ulaşamadığım için Bluetooth aktar dediğim de dosya uzantısı mı ..bin şeklinde değiştirip dosyayı bozuyor. Lutfen yardım edin dosyaları m hep bozuldu ya da kayboldu.

Lexaion364

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Yunuscan
Cihazım
Xiaomi Mi 8 SE
Meslek
Öğrenci
İnternette n indirdiğim dosyaları telefon iki yere kaydediyor. Download ve indirilenler. Telefonu bilgisayar a bağlandığımızda download bölümündeki dosyalara ulaşabiliyor um. İndirilen ler bölümüne ulaşamıyorum.her dosyaya baktım ulaşamadım. İndirilen ler bölümüne bilgisayar a takip ulaşamadığım için Bluetooth aktar dediğim de dosya uzantısı mı ..bin şeklinde değiştirip dosyayı bozuyor. Lutfen yardım edin dosyaları m hep bozuldu ya da kayboldu.
indirilenler zaten pcde gözükmez

tomanbay

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Ercan ER
Cihazım
X.Redmi Note 4
Değerli yönetici ler. Nasıl iş işlem yapılır bilmiyorum. Sizden ricam mesajı , sorunumu anasayfaya alıp yardımcı olmanız dır. Teşekkür ederim. ( Sayfa çok karışık ne , nerde bilmiyorum:(

tomanbay

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Ercan ER
Cihazım
X.Redmi Note 4
İndirilenler klasöründeki dosyaların hepsini yada tek tek seçip Download klasörüne taşıma seçeneği yok mu ?
Taşıma fakat bu sefer de dosyayı ...bin şeklinde uzantılı yapıyor. Ve kullanılamaz hale getiriyor. Her yolu denedim dosyayı orijinal çıkartamadım. İndirilen leri sistem dosyayı olduğu için silemiyorum. İndime klasör ü kaynak yeri değiştiriyor um. Gene de gidip İNDİRİLEN LERE kaydediyor. Download dosyasında olanlarda sorun yok.

tomanbay

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Ercan ER
Cihazım
X.Redmi Note 4
Başka bir dosya yöneticisi uygulamasını deneyin?

Bu linki görmek için izniniz yok Giriş yap veya üye ol.
Belki 10 tane farklı dosya yöneticisi denedim . İzin vermedi. İndirilen ler bölümünü PC de göstermiyor. Download dosyaları var ... İndirilen ler yok. Siteden indirdiğim dosyalar oraya gidiyor. Telefon da indirinlere bakıyorum. Ama başka yere aktarsam .bin uzantılı bozuyor ya da PC de bulamıyorum

Üst Alt