tolon kullanıcısının son içeriği

1. tolon

MIUI 11 Mi 8 Global Kararlı V11.0.6.0 PEAMIXM İndirme Bağlantıları

Şu an ota üzerinden sorunsuz geçiş yaptım android 10 a bakalım nasıl olmuş .
  2. tolon

Ben bu gune kadar gelen güncellemelerin hepsini sıfırlamadan ota üzerinden yaptım hiç bir sorun yaşamadım .
  3. tolon

Ben bu gune kadar gelen güncellemeleri direkt ota üzerinden sıfırlama vb yapmadan gerçekleştirdim . Ne donma takılma sorunu ne pil sorunu yaşadım Sorunsuz kullanıyorum cihazı .
  4. tolon

Bölge Türkiye şimdi kurulum bitti android 10 gelmemiş ne zaman geleceğini bilen varmı ?
  5. tolon

Bende sistem güncellemesi olarak geldi
  6. tolon

Rom MI 8 Global Kararlı MIUI V10.3.4.0 PEAMIXM İndirme bağlantısı

Ben bu güncellemede mikrofonun dış sesleri alma sorunu yaşıyorum oda her zaman değil onun dışında pil vb herşeyden memnunum Mi güncelemelerinde sorunlar cihazdan cihaza değişiyor anladığım kadarıyla
  7. tolon

Rom Mi 8 Global Kararlı Miui V10.3.2.0 Fastboot İndirme Bağlantısı

Ben her çıkan güncellemeyi telefon uzerinden çıktığı gün sorunsuz yapıyorum ne telefonun stabilitesinde ne pil vb de bir sorun yaşamıyorum bir kere telefonu baştan başlatmam gerekti pil için onun dışında hiç bir sorun gecikme vb yaşamadım :)
  8. tolon

Rom Mi 8 Global Kararlı Miui V10.2.1.0 Fastboot İndirme Bağlantısı

Merhaba aynı sorunu yüklemeden sonra bende yaşadım ertesi gün telefonu tekrar başlatıp şarj ettim sorun düzelmiş görünüyor .
  9. tolon

Rom Mi 8 Global Kararlı Miui V10.2.1.0 Fastboot İndirme Bağlantısı

Merhaba güncellemeyi yaptım pil tüketimim aşırı arttı pil kullanımına baktım android sistemi pili sömürüyor güncellemeden önce 2 gün kullanıyordum bu haliyle yarım günü çıkarmaz bı problemi yaşayan cözümünü bilen varmı ?
Üst Alt