tolgakim kullanıcısının son içeriği

1. T

Yardım Mi10 root kaldırma ve eski haline döndürme

Bahsettiğiniz şeyler ile çok bilgili değilim. Cihazım TR cihazı faturalı garantili, gerçi garantisi iptal oldu root atıldığı için. :/ 1618372514 Ve tek sim telefonum, çift sim değil.
  2. T

Yardım Mi10 root kaldırma ve eski haline döndürme

Arkadaşlar merhaba; Mi10 telefonuna sahibim. Telefonum robotlu ve global rom yüklenmiş durumda. Cihazın root ve rom yükleme işlemini ben yapmadım. Sorum şu, cihazımda ki root u kaldırıp eski haline çevirebilir miyim? Güncelleme yapamıyorum telefonumda hiçbir şekilde doğrulama sorunu diyor...
  3. T

Soru Mi 10 Root için yardım

Nescafe656 çok teşekkür ediyorum, kıymetli vaktini ayırdığın ve destek verdiğin için. Android 11 yüklü mi 10 telefonuma senin ilgin ve desteğinle root işlemini gerçekleştirdik. Baş tacısın.
  4. T

yedekleme işlemini gerçekleştirdim.
  5. T

buyrun
  6. T

ücretli root atacak ve destek verecek birine ihtiyacım var, gerçekten sizler kadar bilgim yok.
  7. T

Arkadaşlar merhaba; Mi10 kullanıcısıyım. Cihazımı root'lamak istiyorum. Fakat daha önce root tecrübem yok ve hiç yapmadım. Bana destek olabilecek bilgili birine ihtiyacım var. Lütfen yardımcı olurmusunuz? Miui sürümü: MIUI Globbal 12.2.1.0(RJBMIXM) Android ssürümü: 11 RKQ1.200826.002...
Üst Alt