tolgaaaltas kullanıcısının son içeriği

1. tolgaaaltas

Haber Xiaomi Mi 5S Toplatılıyor

Resmi evrakta yalnızca Evo adı geçtiği için diğer firmalar iade almakla yükümlü değil zaten. Bakanlığın açıklaması veya tespiti kusurlu. Tüketici Hakem Heyeti de resmi evraklara dayalı işlem gerçekleştirdiği için iadeyi onaylamıyor.
  2. tolgaaaltas

Kardeş gülerler sana.
  3. tolgaaaltas

Bende iki tane var, kör topal olmam lazımdı şimdiye kadar öyle bir şey olsa.
  4. tolgaaaltas

Abartmayın hocam.
  5. tolgaaaltas

Çıkmıyorsa karar ilgili THH tarafından sisteme yüklenmemiş demektir.
  6. tolgaaaltas

1. e-Devlet Kapısı adresinden giriş yapın. 2. Tüketici Başvuruları bağlantısına tıklayın. 3. Sol menüde yer alan Yapılan Başvurular bağlantısına tıklayın. 4. Açılan sayfada yer alan tabloda Karar Formu sütunu altındaki yazıcı ikonuna tıklayarak karara ait PDF dokümanını görüntüleyebilirsiniz.
  7. tolgaaaltas

N11'de aldığım iki cihazın da reddine karar verilmiş arkadaşlar, bilginize. İkisi de EVO değildi.
  8. tolgaaaltas

Tam bir buçuk ayın ardından karara bağlandı ancak daha önce de arkadaşların belirttiği gibi E-Devlet'ten kararı görüntülemek mümkün değil. Benim de en ufak bir umudum yok açıkçası olumlu kararın çıktığına dair.
  9. tolgaaaltas

Tek bir merkez vermiyor ki kararı, her heyetin başında farklı kişiler var. İnsan faktörünün içinde olduğu her şeyde olduğu gibi bu da değişiklik gösterebiliyor bunda aslında anlaşılmayacak bir şey yok.
  10. tolgaaaltas

Biraz patlamış gibi hocam, geçmiş olsun.
  11. tolgaaaltas

Ben ayın başında başvurmuştum, şu anda bilirkişi görüşü istenmiş THH tarafından. Süreci takip eden arkadaşlar belki vardır diye bilgilendirmek amacıyla yazdım.
  12. tolgaaaltas

Benimki Hepsiburada değil, iki cihaz da n11 ama bugün THH'ye yazdım. Artık bekleyeceğim. Detay verdiğiniz için tekrar teşekkürler.
  13. tolgaaaltas

Hayır kolaya kaçmadım, gördüğünüz gibi 30-40 sayfa öncesinden bir mesajı da alıntıladım. Ancak gönderilerde herkes yaptığı işlemleri çok detaylı belirtmediği için bazı detaylara ihtiyacım oldu. Yine de yanıtladığınız için teşekkürler.
  14. tolgaaaltas

Arkadaşlar herkese merhabalar, Benim elimde iki tane cihaz var ve ikisi de Delta garantili. Birisinin ithalatçısı Nazlı İç ve Dış Ticaret, diğeri ise Sandıklı İletişim ve Telekominikasyon olarak gözüküyor. Birisinin kutusunda A7 kodu var, ancak diğerinde A2 kodu olmasına rağmen E-Devlet...
  15. tolgaaaltas

Alış Mi Mousepad

Herkese merhaba, aşağıdaki bağlantıda bulunan ürünü arıyorum. Satan var mı acaba? http://buy.mi.com/in/item/3151500004
Üst Alt