tlh874 kullanıcısının son içeriği

1. T

Rehber Mİ 6 için Bootlader kilidi & Tek tuş Twrp kurulumu & Xiaomi.eu rom & Root & Gcam & Dolby

Xiaomi.eu romda dolby için olan yönergeyi uyguladım ancak dolby uygulaması gelmedi. Mi6 xiaomi.eu 20.6.18 romda 1651154200 Tekrar denedim ancak sim kartı görmüyor sistem şu anda 1651154421 Dolby modülünü kaldırdım ve yine de sin kart düzelmiyor
  2. T

Rehber Quallcom İşlemci Cihazlarda Turkcell VoLte-VoWifi-ViLte Etkinleştirme

Volte için değil de vowifi ya da vilte için
  3. T

Stabil Global Rom hocam. Garip bir cihaz vesselam. Uygun bir cihazda sim kilidini açabilirsem deneyeceğim. İlk baş uygun cihaz bulmak gerek tabi :)
  4. T

Selamlar, Mi 6 cihazımda 10.3 sürümüne güncelleme yaptıktan çok sonra ss lerini atacağım görüntüler dikkatimi çekti. Cihaz üzerinde herhangi bir işlem yapılmadı ayarları açmak için. Daha önceki sayfalarda cihaz dosyaları sıfırlıyor yazılmıştı. 10.3 güncellemesi ile acaba bu yöntem işe yarar mı...
  5. T

Güncelleme MIUI 10 Global Kararlı [Stable] ROM Güncellemesi

Bazı temalarda uyumluluk sorunu olabiliyor. 9.5.8.0 de ve miui 10 da gördüğüm tema sorunları var (renkler bir şekilde garip yerleştiği için). Attığınız ekran görüntüsünü büyütünce kaydet butonu farkediliyor.
  6. T

Rom Mi5 MIUI10 Global Stable 10.0.1.0 OAAMIFH

Miui 10 güncellemesi Android 9.0 ile gelecek diye biliyorum mi8 e. Mix 2S de öyleydi galiba 1537111627 Konu içerisinde Güncelleyici uygulaması ile yükseltme yapabileceğin zip dosyası mevcut. Ben de oradan yaptım Mi6 için 1537111635 Konu içerisinde Güncelleyici uygulaması ile yükseltme...
  7. T

Güncelleme MIUI 10 Global Kararlı [Stable] ROM Güncellemesi

Bende bulamadım. Sanırım ilk etapta sorunsuz çalışan temel bir miui 10 sunmak istediler. Zamanla gelecektir diye düşünüyorum. 1537110987 Konu Konu içerisinde birkaç defa sorulmuş biraz bakarsanız cevabı mevcut. Recovery üzerinden kurarsan sıfırlanır verilerin. Güncelleyici ile güncellersen...
  8. T

OTA dosyası ile güncelledim şimdilik bir saçmalamaya denk gelmedim Mi6 için
  9. T

Hocam biri full rom dosyası diğeri 9.5.8.0 üzerine güncelleme dosyası şeklinde boyut farkı ondan dolayı
  10. T

Aynen dediğiniz şekilde kurulum yaptım. Şuan için hiç bir sıkıntı yok. Sizin kararınız diyelim. Yakın zamanda internet imkanım sınırlı olacağı için direk yükledim.
  11. T

Çok teşekkürler Mi6 cihazım OTA güncellemesi görünmüyordu. Bu linkten kurulum yaptım.
Üst Alt