tlgkahraman kullanıcısının son içeriği

1. T

Yardım Yd redmi note 12 pro 5g guncelleme ve imei hakkında

Hocam sizin modem dosyalari ucmus biyuk ihtimalle
  2. T

Yardım Redmi note 12 pro 5g kamera sorunsali

Sorunu en son 4.5 camera guncellemesi ile cozdum. Kullanmadığım ve vasat olan macro kullanilmiyor ancak ön kamera daha duzgun fotograf cekmeye basladi
  3. T

Ah hocam bilsem yapar miydim boyle tarihi eser mi a3 vardı ön kamera ayna gibi çekiyordu fazlasina gerek yok mi a3 kadar cekse yine yeterdi
  4. T

Soru Redmi Note 12 Turbo

Global harici diger romlarda miui kendi uygulamalari var ancak googlenin arama uygulamasida cok farkli degil
  5. T

Hocam arka kamera idare eder makro vasat olsada onemli degil ancak ön kamera cok detaysiz ve dandik cekiyor resimleri
  6. T

Hocam 2-3 versiyonunu indirdim ama onlar mevcut kameradanda kotu cektigi icin sildim 4 yil once aldigim mi a3 le arasinda daglar kadar fark var kamera olarak
  7. T

Herkese iyi günler. Yd redmi note 12 pro 5g aldim ancak kamerasi olmaması gerektigi kadar kötü fotograf çekiyor, renkler ve detaylar cok kotu. Bunu herhangi bi app ya da farkli bi sekilde çözmek mumkun müdür?
  8. T

Yardım Redmi Note 12 Pro NFC Sorunu Hk.

Hocam aynisini yasadim romda atsam cozemedim lanet hatayi nette de hiçbir çözümü yok ama telefoncu yarim saate halletti
  9. T

Yardım Redmi Note 12 Pro 5G (22101316G) global 14.0.3 sürümünde güncelleme alır mı ?

Evet ama arada nv data hatasi verdi haricinde miui 14 olarak kullaniyorum ama 13le arasinda en ufak bir fark gozlemleyemedim ugrasmaya degecek bir uygulama degil
  10. T

Yardım Redmi Note 12 Pro 5G (22101316G) global 14.0.3 sürümünde güncelleme alır mı ?

Denedim miui 14 surumunden yaziyorum rok attiktan sonra tekrar imei atabilirsiniz
  11. T

Yardım Yd redmi note 12 pro 5g guncelleme ve imei hakkında

Herkese iyi günler, yd redmi note 12 pro aldım, aldığım bey güncelleme yaparsan imei uçar dedi ancak daha once aynısı söylenmiş note 10s te imei gitmemişti. Güncelleme yaparsam imei kesin olarak uçar mi?
  12. T

Yardım Redmi Note 12 Pro NFC Sorunu Hk.

Hocam konuyla alakasi yok ama aldigim yer güncelleme yapinca imei gider demisti miui 14e gecerken imei sorunu yasadiniz mi?
  13. T

Çözüldü Mi A3 EDL Flash - ERROR_FILE_TOO_LARGE

Konuyla alakasiz olacak ama bitnette reset sorunu vardi bu sekilde de reset sorunu yasatiyor mu telefon
  14. T

MIUI 12 [MIUI][12][10][PORT] Mi A3 - Stable & Weekly ROM

Stabil 12.5 sürümünde hala cihazi bul uygulamasi beklenmedik sekilde sonlandırıldı hatası devam ediyor mu?
  15. T

MIUI 12 [MIUI][12][10][PORT] Mi A3 - Stable & Weekly ROM

Miui 12.5 stabil yayınlanmiş deneyen oldu mu
Üst Alt