tioma kullanıcısının son içeriği

1. T

Rom Mi 9T Pro - K20 Pro Global Romlar

daha evvelde geleceği açıklanmıştı gelmeyeceği yönündeki son açıklama nerede kaynak neresi bilginiz veya link var mı? Mi 9T Pro cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  2. T

MIUI 12.5 Mİ 9T Pro / Redmi K20 Pro - Global Kararlı Rom V12.5.2.0.RFKMIXM İndirme Bağlantıları

3 ay oldu hala güncelleme yok acaba artık resmi olarak güncelleme gelmeyecek mi? bilgisi olan? Mi 9T Pro cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  3. T

Soru Mİ 9T PRO

telefonu alacağınız rakam nedir? Mi 9T Pro cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  4. T

tepkimeler gayet iyi ben şahsen beğendim ve tavsiye ederim şarj konusunda henüz birşey söylemek için erken Mi 9T Pro cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  5. T

stabil değil derken detaylı bilgi yazabilir misiniz Mi 9T Pro cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  6. T

şuan iniyor umarım iyidir Mi 9T Pro cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  7. T

Soru Şebeke Değerleri

problem bende de var yarın sim kart değişimi yapacağım sorun devam ederse anlarım ki 12.0.5 sürümü sorunlu Mi 9T Pro cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  8. T

MIUI 12 Mİ 9T Pro / Redmi K20 Pro - Global Kararlı Rom V12.0.3.0.QFKMIXM İndirme Bağlantıları

çok sağol emeklerine sağlık Mi 9T Pro cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  9. T

MIUI 12 Mİ 9T Pro / Redmi K20 Pro - Global Kararlı Rom V12.0.3.0.QFKMIXM İndirme Bağlantıları

batarya optimizasyonu gerçekten harika olmuş fastboot rom çıkar çıkmaz yükleyeceğim güncellemeyi şiddetle tavsiye ederim Mi 9T Pro cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  10. T

ben güncelledim herhangi bir sorun yok şu anda arayüz akıcı olduğu kesin ! parmak izi tepkimesi 1-2 tık daha iyi batarya konusuna sonra bakacağım Mi 9T Pro cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  11. T

Yardım Mi 9T Pro da Turkcell VoLte Aktif Etme

IMEI Repair edilmiş cihazda bu iki özellik kullanılabiliyor mu ?
  12. T

Yardım Bluetooth bağlantı sorunu

bağlantıyı silip tekrar eşleştirme yapın Mi 9T Pro cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  13. T

MIUI 12.0.2.0 fastboot romu yükleme talimatlarına uyarak telefona yükleyin şarj süresi normale döndü hafif takılmalar da son buldu son derece akışkan ve son derece şarj süresi iyi gidiyor kullanan arkadaşların bilgisine sunarım Mi 9T Pro cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  14. T

Yardım MIUI 12 Super Duvar kağıdı indirme hatası ( mi 9t pro)

yok bende böyle değil orjinal global rom kullanıyorum dünya teması inmiyor mars teması da güncellenmiyordu şimdi sıkıntı yok Mi 9T Pro cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  15. T

Yardım MIUI 12 Super Duvar kağıdı indirme hatası ( mi 9t pro)

indirilebilir durumda geldi earth temasını indirdim mars teması da güncellendi Mi 9T Pro cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
Üst Alt