testa54 kullanıcısının son içeriği

1. T

Yardım Twrp Olmadan ve İmei Gitmeden Resetleme

Hocam cihazın (kendi recovery) si var format data yapsam imei gidermi
  2. T

Yardım Twrp Olmadan ve İmei Gitmeden Resetleme

Twrp olmadan ve imei Gitmeden Resetlemek istiyorum çünkü twrp yüklü değil hiç de oralara girmek istemiyorum resetlememdeki amaç Xiaomi mi 9 ikinci el olarak aldım ekran değişimi olmuş ara ara sanki iyi basmıyor gibime geldi aldığım arkadaşa sıfırlamaması gerektiğini söyledim çünkü imei gider...
  3. T

Soru HiSilicon 980 IMEI Atılır mı?

Selamün aleyküm arkadaşlar oyun tutkunu olan biri olaraktan söylüyorum pubg olsun en son snapdragon 845 işlemcili telefon kullanmıştım fakat FPS stopları oluyordu çok araştırmalar yaptım Huawei hiç denemediğim için Soruyorum oyun performansı nasıl Xiaomi den iyimidir ve Huawei telefonlara IMEI...
  4. T

Madalya MIUI Sever Madalyası Kazanın

Güzel teklif
  5. T

Soru Rom Değişikliği Kernel Kullanımı Cihazın Ömrünü Kısaltır mi?

Rom veya Kernel kullanmak cihazın ömrünü kısaltılır mi birçok kez kullanmisligim var oyunlarda olsun felan gpu gibi şeyleri maximum yapabiliyoruz frekans felan cihaza bir yan etkisi olurmu
  6. T

Soru Pubgde iOS Gibi Stabil FPS Veren Android Telefon?

Pubgde iOS Gibi Stabil FPS Veren Android Telefon Yani Scrim Girenler Bilir FPS Stabil Olucak Fazla Dusmeyecek ?
  7. T

Soru Anakart la ilgili kısa bir soru ?

Öncelikle Selamün Aleyküm Sorucağim şu ki Bende Pocophone f1 var ve bu Cizahin anakart i çöp oldu uretilmedigi içinde yapılmayacak asıl soru eğer biryerden sağlam bir anakart bulursam cihazıma ait bunun telefoncuda.degismesi yani işçiliği için ne kadara mal olur yani sadece takicak değilmi basit...
  8. T

Yardım Poco f1 Sakarya'da Jtag Yapabilen Servis ?

Telefonumun emmc arızası var cihaz pocophone f1 jtag yapılabilir mi ne kadar olur?
  9. T

Yardım Pocophone f1 emmc ve anakart

Selamün aleyküm arkadaşlar şimdi benim cihazıma asla yazılım atılmıyor sebebi ise emmc arızası servislere sorduğum da benim telefonumun emmc (harddisk)parçasının bulunmadığını söylediler ben şimdi yeni anakart taktirirsam anakartta emmc takılı olarak geliyor değilmi
  10. T

Yardım Cihazımın emmc arızalı ne yapmam gerekiyor?

Hiçbir şekilde yazılım atılmayan cihazımın emmc arızalı olduğunu anladım size sorucagim ufi box diye bir program var bu programla emmc onarılır mi yada direk içini açıp emmc chipylemi oynanacak ?
  11. T

Yardım Cihazıma Fastbootta Yazılım Atılmıyor?

Cihazıma Fastbootta Yazılım Atılmıyor Atılsa Bile Fastboottan Çıkmıyor Edl Moddan Rom Atsam Olabilirmi Cihaz Unlock Sadece Soruyorum Kendi Yöntemlerimle Yapamazsam Zaten Servise Basvurucam.
  12. T

Rom Mİ 10T/PRO Nusantara Project Aosp Rom OFFICIAL

Twrp den yapılan işlemlerde IMEI silinmez telefonun kendi ayarlarında ki fabrika ayarını sifirlarsaniz gider bizzat benimkinin gitti
  13. T

Yardım xiaomi mi 6

Hocam bu forumdan mi 6 yi bulun
  14. T

Rom Mİ 10T/PRO Nusantara Project Aosp Rom OFFICIAL

Hocam bir sorum daha olacak edl mod birtek cihazın ekranında tepki yoksa mi kullanılır yoksa fastbootta yazılım atılmayan cihazdada edl moddan rom işlemi yapılır mı
Üst Alt