Yardım Servise Götürdüğüm Telefonum .

testa54

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
mustafa
Cihazım
pocophone f1
Konular
16
Merhaba arkadaşlar normal bir şekilde birgün rom atmaya çalışırken başarılı olamadım ve telefonum pocophone f1 fastbootta kaldı ve ne yaparsam yapayım telefonu yapmaya beceremedim twrp silinmişti zaten fastbootta rom denedim kackere kackere ama açılmadı servise götürdüm bir haftadır serviste bugün gittim adam dedi telefondan ne sildiysen ne kadar.ucretli yazılım varsa denedik olmadı heryere haber verdim senin telefondan başka birtane olsa yedeğini alıp sana aticam dedi sizce böyle birşey mumkunmu adam benimi geciktiriyor anlamadım ben telefon neden böyle oldu onunda anlamıyorum ya cihaz fastbootta çıkmıyor abi düşünceleriniz nelerdir?

chnekn

Uzman Üye
Uzman Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Cihan
Cihazım
Xiaomi 14 Ultra
Konular
101
servis dediğiniz şu kontörcüler mi ? Teknik bir servis'in size böyle birşey söylemesi pek mümkün değil çünkü de o nedenle soruyorum.

Stoya

Süper Üye
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
SERDAR
Cihazım
POCO X3 NFC
Meslek
Ev Erkeği
Konular
104
testa54, Beyaz eşya servisi falan değil dimi bıraktığınız yer ?

Tavsiyem linkten destek alın

testa54

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
mustafa
Cihazım
pocophone f1
Konular
16
servis dediğiniz şu kontörcüler mi ? Teknik bir servis'in size böyle birşey söylemesi pek mümkün değil çünkü de o nedenle soruyorum.
Bildiğiniz iyi sağlam bir servise götürdüm pasaj içinde biryer yani benim telefonun kedni birşeyi silinmiş galiba kaç gündür telefonsuz kaldım .
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

testa54, Beyaz eşya servisi falan değil dimi bıraktığınız yer ?

Tavsiyem linkten destek alın

Hocam hayır iyi bir yere benziyor yani fastbootta yazılım atılmıyor hiç böyle bir durum oluyormu ya telefonda ben telefonu bozmak istesem beceremem bir haftadır orda başka aynı telefondan getirip yedeğini aticakmis

Son düzenleme:

TacoNikky

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Taco
Cihazım
Mi Note 10 Lite
Meslek
App Dev/Tech
Konular
7
Bildiğiniz iyi sağlam bir servise götürdüm pasaj içinde biryer yani benim telefonun kedni birşeyi silinmiş galiba kaç gündür telefonsuz kaldım .

Hocam hayır iyi bir yere benziyor yani fastbootta yazılım atılmıyor hiç böyle bir durum oluyormu ya telefonda ben telefonu bozmak istesem beceremem bir haftadır orda başka aynı telefondan getirip yedeğini aticakmis
Fastboot yazılım atılmaması yetkili hesap olmadığından. Siz bir an önce cihazı ordan alın yetkili hesapla fastboot yazılım yükletin.

H.kadioglu

Xiaomi_Satış_Teknik
Teknisyen
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Hasan
Cihazım
Mi9t Pro
Konular
7
Malesef bazı Telefoncuların Ana sözleşmesine madde eklenmiş gibi.. 'Benim bu cihaza desteğim yok, Yardımcı olamam' demiyorlar.. Bunun karşılığında iyi senaryo; Vaktiniz çalınıyor, telefonsuz kalıyorsunuz. Kötü senaryo ise, Cihazın bir daha uyanmamaya kadar yolu var. Alttaki görsel de bu markaya destek veren her telefoncuda bulunduğunu tahmin ettiğim sıradan bir box'ın bu model için açıklamasıdır. Yani cihazınız Noauth. Ücretli onarımlar linkinden ulaşırsanız yardımcı olunur hocam. Tabi ki sizin yazdığınıza göre sadece yazılımsal sorun olduğunu farz ederek konuşuyorum..

Ekli dosyalar

• Screenshot.png
    Screenshot.png
    181,8 KB · Görüntüleme: 41

testa54

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
mustafa
Cihazım
pocophone f1
Konular
16
Fastboot yazılım atılmaması yetkili hesap olmadığından. Siz bir an önce cihazı ordan alın yetkili hesapla fastboot yazılım yükletin.
Şu yetkili hesap la nasıl oluyor ne farkı oluyor anlatır mısın oda mi flash dan atılmıyor mu

testa54

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
mustafa
Cihazım
pocophone f1
Konular
16
Malesef bazı Telefoncuların Ana sözleşmesine madde eklenmiş gibi.. 'Benim bu cihaza desteğim yok, Yardımcı olamam' demiyorlar.. Bunun karşılığında iyi senaryo; Vaktiniz çalınıyor, telefonsuz kalıyorsunuz. Kötü senaryo ise, Cihazın bir daha uyanmamaya kadar yolu var. Alttaki görsel de bu markaya destek veren her telefoncuda bulunduğunu tahmin ettiğim sıradan bir box'ın bu model için açıklamasıdır. Yani cihazınız Noauth. Ücretli onarımlar linkinden ulaşırsanız yardımcı olunur hocam. Tabi ki sizin yazdığınıza göre sadece yazılımsal sorun olduğunu farz ederek konuşuyorum..
Hocam peki bu fastboottayken yazılım atılmaması yani atılıyor ama açılmıyor telefon yetkili hesap yüzünden mi olmuyor acaba yetkili hesap nedir hocam sizden öğreniyorum birşeyler (:

H.kadioglu

Xiaomi_Satış_Teknik
Teknisyen
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Hasan
Cihazım
Mi9t Pro
Konular
7
Hocam peki bu fastboottayken yazılım atılmaması yani atılıyor ama açılmıyor telefon yetkili hesap yüzünden mi olmuyor acaba yetkili hesap nedir hocam sizden öğreniyorum birşeyler (:
hocam açılmamasının bir çok sebebi olabilir mesala yazılımdan sonra recovery ekranındamı kalıyor? recovery de kalıyorsa ekran fotosu atın. Hata yazısı varmı bakalım..

testa54

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
mustafa
Cihazım
pocophone f1
Konular
16
hocam açılmamasının bir çok sebebi olabilir mesala yazılımdan sonra recovery ekranındamı kalıyor? recovery de kalıyorsa ekran fotosu atın. Hata yazısı varmı bakalım..
Hocam şuan serviste istesem Alicam yani.durum anlattığım gibi serviste adam yapamadı diyor başka bir telefonunun aynısından bulup yedek aticam seninkine dedi

Hocam atıldıktan sonra yeniden başlıyor fastboot da kalıyor

Üst Alt