termotronikk kullanıcısının son içeriği

1. T

miu 9 da widget saat ve hava durumu ayarı

Hocam uygulamayı yükledim neyse konum haricinde foto MediaWiki dosyalarına erişimi istedi tmm dedim açtım uygulamayı ayarlar yaparken rehbere erişim istedi vs.. ne alaka dolayısıyla sildim MI 6 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  2. T

miu 9 da widget saat ve hava durumu ayarı

Aynen bende arıyorum hocam ama bulamadım MI 6 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  3. T

Bende katıldım mi max 2 ailesine

Hayırlı olsun MI 6 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  4. T

Rehber Mi5 Unlock == Videolu Anlatım==

Merhaba azönce unblock işlemi yaptım ardından reboot oldu telefon sıfırlandı ama bu kez de komutlarla cihaza bağlanamıyorum ve cihaza girdğim zaman developper optiona ulaşma yolları yok nasıl rom yükleyebilirim acaba çok sıkıldım???
  5. T

Hocam sorun yok onlarda komutla baktım da kilitli hala; kilidi bekliyorum Ben bi sonraki adımda miflasha girdim teli görecek mi diye kilit açılmadığı için mi teli görmüyor yoksa bi sorun mu var diye merak etmiştim.
  6. T

Merhaba Hocam; kilitin açılması için zamanı bekliyorum telefon bağlantısında sorun olmuyor ama bu arada diğer uygulamaları indirdim hazırlık yapmak için fastboot modunda miflashta telefon görülmüyor??? adb ve fastboot flash yüklemeleri sorunsuz oldu fastbootsuz sıkıntı yok ama fastboota alınca...
  7. T

Miui global formunu da yazdım kronik bi sorun sanırım bu Hocam yen cihaz aldım Çinden miui 8.2.5 yüklü geldi. unblock işlemi için mi hesabıyla giriş yaptım telefonuma kod gönderdi ama kodu kabül etmedi Bi kaç tekrara ve farklı kod gönderimi denememe rağmen farklı mi hesabı denedim, ip sınırı...
  8. T

Teşekkür ediyorum bağlanma lokasyonunu vpn den çin yapınca sorun çözüldü cevap bekliyorum....
  9. T

Önce msj yanlış uyarısı aldım. Sonra ip hatası ardından farklı mi hesabı açtım bu kez de mesaj sınırı aşıldı hatası veriyor? Kafayı yicem artık
  10. T

Aynı sorun bende de oluyor hocam bi çözümü olmalı???
Üst Alt