Tekindmrl kullanıcısının son içeriği

1. T

Yardım mi 6 bootloader kilidi açma sorunu

bende de aynı sorunlar meydana gelmişti cuma akşamı telefon kapanıp hiç bir tepki vermiyodu şarja bağladığımda bildirim ledi bile yanmıyodu ama bugün tekrar şarja bağlayıp şansımı denedim ve tel düzelti şuan gayet iyi bi şekilde çalışıyor sana tavsiyem 1 gün falan telefonu kapalı bi şekilde...
  2. T

Yardım Mi5 açılmıyor.

kardeş benim telefon kendiliğinden düzelti az önce tekrar açmaya çalıştım açılmadı şarja bağladım bildirim ışığı yandı şimdi çalışıyor ısınmada yapmadı sende bi dene istersen
  3. T

Yardım Mi5 açılmıyor.

hayır hocam hiç bir tepki yok
  4. T

Yardım Mi5 açılmıyor.

kardeşim bakalım belki forumda bilgisi olan birileri vardır benimde dün başıma geldi haftasounu olduğu için servisinide arayamadım ama pazartesi ilk iş servisi arıycam büyük ihtimalle bataryanın değişmesi gerekiyo gibi geliyo bana ama bakalım yinede
  5. T

Yardım Mi5 açılmıyor.

merhaba kardeşim bende dün aynı durumu yaşadım bende de mi 5s plus model telefon var telefonuma güncelleme geldi güncellemeyi yaptıktan sonra telefonunla biraz oynadım sonrasında şarja bağladım baktım telefon çok ısınmış bende soğuması için kapattım telefonu kapanış o kapanış bi daha açılmadı...
Üst Alt