Yardım Mi5 açılmıyor.

ahmtedp

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Edip
Cihazım
Mi5
Konular
1
Merhaba arkadaşlar, ben mi5 alalı bir seneden fazla oluyor ve memnun olduğum için ablama da aldırdım. Ablamın telefonunun şarjı çok hızlı bitmeye başlamış ve bugün şarjı bitince tekrar açılmamış. Şarja takınca LED ışık da yanmıyormuş. Hepsiburada dan ithalatçı garantili almıştık. Şimdi ne yapmamı önerirsiniz, servis bu konuda yardımcı olur mu yoksa buradan yardımcı olabilecek var mıdır? Şimdiden teşekkürler.

gozdemir

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Gökay
Cihazım
Xiaomi Mi 6
Konular
9
Bir etkileşim olmuyor bilgisayara bağlayınca. Acaba servis yardımcı olabilir mi? Yoksa tanıdık bir telefoncu halledebilir mı diye kara kara düşündürüyor.
Dediklerimi denediniz mi wipe ekranı geliyor mu ?

Oyla:

Efehan Türkcan

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Efehan
Cihazım
Mi 5 Prime
Konular
0
Arkadaşlar lütfen yardım edin bendede aynı sorun var miui 9 a geçtim 3 gün önce birkaç saat önce telefondayken system .... durduruldu diye hep hata gelmeye başladı iptale tıklayınca da bildir e tıklayıncada sürekli geldi bende telefonu kapayıp açtım ve şuan telefon normal şekilde açılıyor 5 saniyeliğine normal ekran geliyor sonra gidiyor. Ne yapabilirim?
[doublepost=1511035223,1511035129][/doublepost]
Dediklerimi denediniz mi wipe ekranı geliyor mu ?
Bende o ekran geliyor ama normalde siyah ekranda kalıyor telefonu arayınca arama da açma kapama tuşu olmadan geliyor sonra yine siyah ekrana düzeliyor

Oyla:

gozdemir

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Gökay
Cihazım
Xiaomi Mi 6
Konular
9
O ekrandan telefonu sıfırlamanızı isteyeceğim sizden düzelmesini umuyorum

Oyla:

Efehan Türkcan

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Efehan
Cihazım
Mi 5 Prime
Konular
0
O ekrandan telefonu sıfırlamanızı isteyeceğim sizden düzelmesini umuyorum
Yardımınız için teşekkür ederim sıfırlamak ta istemiyorum ama o kadar bilgilerim gidecek bilgisayara atmaya deniyeceğim şimdi ama neden böyle bir sorun oldu anlamadım İnşAllah düzelir hepimizin sorunu hayırlı geceler

Oyla:

gozdemir

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Gökay
Cihazım
Xiaomi Mi 6
Konular
9
Yardımınız için teşekkür ederim sıfırlamak ta istemiyorum ama o kadar bilgilerim gidecek bilgisayara atmaya deniyeceğim şimdi ama neden böyle bir sorun oldu anlamadım İnşAllah düzelir hepimizin sorunu hayırlı geceler
Yapmaya çalışın ama yinede dediğimi bir düşünün mi cloud yedeği vardır diye düşünüyorum

Oyla:

Efehan Türkcan

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Efehan
Cihazım
Mi 5 Prime
Konular
0
Yapmaya çalışın ama yinede dediğimi bir düşünün mi cloud yedeği vardır diye düşünüyorum
Son kez birşey sorabilirmiyim bende mi cloud yedeğini kapamıştım bu yüzden bilgisayardan aktarmaya çalışacağım ama telefondan ilk takdığında sadece şarj için bağlanıyor onu da değiştiremiyorum şuan onun başka bir yolu var mıdır?

Oyla:

gozdemir

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Gökay
Cihazım
Xiaomi Mi 6
Konular
9
Son kez birşey sorabilirmiyim bende mi cloud yedeğini kapamıştım bu yüzden bilgisayardan aktarmaya çalışacağım ama telefondan ilk takdığında sadece şarj için bağlanıyor onu da değiştiremiyorum şuan onun başka bir yolu var mıdır?
Ne yazık ki bu konuda bir bilgim yok

Oyla:

Efehan Türkcan

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Efehan
Cihazım
Mi 5 Prime
Konular
0
Arkadaşlar bu sabah telefonu açtığımda kendiliğinden düzelmişti format falan atmadım 8 saat hiç kullanmadım ve açıldı bilginiz olsun deneyebilirsiniz.

Oyla:

gozdemir

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Gökay
Cihazım
Xiaomi Mi 6
Konular
9
Arkadaşlar bu sabah telefonu açtığımda kendiliğinden düzelmişti format falan atmadım 8 saat hiç kullanmadım ve açıldı bilginiz olsun deneyebilirsiniz.
Sevindim , Geçmiş Olsun hocam artık yedekleme yaparsın :)

Oyla:

Tekindmrl

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Tekin
Cihazım
Mi 5s plus
Konular
0
Bir etkileşim olmuyor bilgisayara bağlayınca. Acaba servis yardımcı olabilir mi? Yoksa tanıdık bir telefoncu halledebilir mı diye kara kara düşündürüyor.
kardeş benim telefon kendiliğinden düzelti az önce tekrar açmaya çalıştım açılmadı şarja bağladım bildirim ışığı yandı şimdi çalışıyor ısınmada yapmadı sende bi dene istersen

Oyla:
Üst Alt