Technopat_GX kullanıcısının son içeriği

1. Technopat_GX

Servis Hizmeti Xiaomi Tamir ve Servis Hizmetleri

Hocam redmi note 10 pro IMEI repair işlemi yapıldı gerekli modem flaşlandı lakin şebeke sorunu var çözebilme imkanınız varmıdır ücret karşılığında
  2. Technopat_GX

Yardım Note 10 pro rom değiştirme

Anladım hocam teşekkür ediyorum
  3. Technopat_GX

Yardım Note 10 pro rom değiştirme

Hocalarım selamün aleyküm Redmi note 10 pro hindistan romu var elimde hem fastboot hemde zip şeklinde bootloader kilidini açmaya çalışıyorum 648 hours neredeyse 1 ay bekle diyor sürümler arası geçişte update failed hatası veriyor twrp mi flash kullanamıyorum kilitten dolayı nasıl bir yol...
  4. Technopat_GX

Yardım ArrowOS v11 Surya Poco x3 NFS - Dosyasını bulamıyorum

Hocam telegram kullanmıyorum rica etsem romu upload edermisiniz..
  5. Technopat_GX

Yardım Poco X3 NFC bilgisayar görmüyor

Arkadaşlar telefona Endonezya rom kurdum daha sonra bilgisayar telefonu görmez oldu Bütün driverler yüklü yinede görmüyor
  6. Technopat_GX

MIUI 12 POCO X3 NFC - Endonezya Kararlı Rom V12.0.3.0.QJGIDXM İndirme Bağlantıları

Arkadaşlar romda hızlı şarj varmı ( acil )
  7. Technopat_GX

Rom [POCO X3/NFC] HavocOS v3.12 [10] OFFICIAL

Hocam FW dosyasına ulaşamıyorum yardımcı olabilirmisiniz
  8. Technopat_GX

Rom ArrowOS POCO X3/NFC [11] [OFFICIAL]

MertBeet hocam Arrow 11 firmware dosyası nette kaybolmuş. Rica etsem romu upload edermisiniz..
  9. Technopat_GX

Rom ArrowOS POCO X3/NFC [11] [OFFICIAL]

Hocam merhabalar.. Arrow 11 linkler patlamış gibi.. Nasıl inderebilirim ? Yardımcı olursanız sevinirim
  10. Technopat_GX

Yardım Stabil Kalıcı AOSP Rom/Kernel önerisi (Detaylı)

Hocam merhabalar.. şu anda kullandığınız rom + kernel nedir acaba ?
  11. Technopat_GX

Rom Poco x3 NFC en güzel custom rom + kernel tavsiyesi

Saygıdeğer hocalarım hepinize iyi forumlar.. Elimde poco X3 NFC var.. benim için performanstan ziyade batarya optimizasyonu önemli.. Oyun oynayan birisi değilim film izlerim sosyal medyada gezinirim.. kısaca ağırlık pil olmalı. Yardımcı olandan Allah razı olsun....
Üst Alt