taylan08 kullanıcısının son içeriği

1. T

Rehber [Linux] Ubuntu 21.04 Kurulum Rehberi [Dual Boot Dahil]

Mükemmel anlatım. Hiç bilmeyen bir kişi bile rahatça kurulum yapabilir ve kurulum sonrası işlemleri yapabilir.
  2. T

Uygulama Kaspersky Internet Security Premium | 3 Ay Lisans

Denedim çalışıyor. Emeğiniz için teşekkürler.
  3. T

Satış OneDrive 5 TB + Office 365 - Canva PRO

Bu saatte alışveriş yaptım sağolsun ilgilendiler. Herhangi bir problem yaşamadım. İhtiyacı olanlar için tavsiye ederim.
  4. T

Satış OneDrive 5 TB + Office 365 - Canva PRO

İyi akşamlar hocam satın almak için ne yapmamız gerekiyor yardımcı olurmusunuz ?
  5. T

Satış Lisans Satışı --- Windows 10 Pro * Office 2019 * Office 365 * Kaspersky * Canva Pro * Steam Random Key

Tekrar satışını yapmaya başladığınızda beni bilgilendirirseniz sevinirim. İyi günler dilerim.
  6. T

Rehber [Root'suz] OK Google Algılamasını Açmak

Samsung note 10+ ta ne zamandır bu sorunun çözümü için uğraşıyorum sizi dediğiniz gibi yaptım sıkıntım çözüldü.ve telefon ekranı kapalı olsa dahi ok google deyince çalışıyor. videodaki dil sıralaması gibi yapmazsanız çalışmıyor bilginize.
  7. T

Sohbet Mi5S'ten A2 Lite'a Geçmek

Attan inip eşeğe binmek gibidir bence. A2 ye geç geçeceksen. Oda mi5s kadar iyi değil ama yine yokluğunu aratmaz
  8. T

MIUI 11 MiuiPro Beta ve Stabil Romlar

:D|-)hocam zaten bu dediğinizi 5-6 kere yaptım zaten işe yaramadığı için sizlerden yardım istedim
  9. T

Beyler ota dan indiriyor sonra böyle diyor kuramıyorum. İndirdikten sonra klasöre gidip yedekliyorum elle kurayım diye yok ondada bozuk dosya diyor nasıl çözcem bu sorunu telefon mi5s twrp son sürüm güncel.
  10. T

Bende aranıza katıldım beyler artık ziraat banka kartından ödeme yapamadım ancak akbank banka kartından problemsiz bir şekilde ödeme yaptım ve ilk sayfadaki kılavuzu okudum ve yaptım sonuç gerçekten güzel
  11. T

Recovery Batik-Recovery [Çok Cihaz Destekli] [MIUI OTA - PIE - NON/TREBLE ]

Miui ota destekli bi twrp lazım. Bizim zcx Recovery vardı oda sadece 7.0 ve altı romlarda çalışıyor. 8.0 ve üzeri romlarda dahili depolamayı görmüyor 0 yazıyor ve bootlop oluyor cihaz.
  12. T

Tema Blue Time (Tema Markette Yayında)

Hocam tema mükemmel olmuş bir hata buldum ve 2 de önerim var size. 1-Bildirim çubuğu aşağıya çektiğinizde sadece saatin yazı rengi soluk keşke diğer yazılarla aynı renkte olsaydı. 2- Masaüstündeki saat mükemmel olmuş keşke aynısı keşke aynısı kilit ekranındada olsa Hata olarak herhangi bir...
  13. T

Malesef yok. Umarım ilerleyen günlerde yaparlar
  14. T

Tamda mi5s için gerekli olan bi recovery ama destek yok
Üst Alt