taylan08 kullanıcısının son içeriği

1. T

Sohbet Mi5S'ten A2 Lite'a Geçmek

Attan inip eşeğe binmek gibidir bence. A2 ye geç geçeceksen. Oda mi5s kadar iyi değil ama yine yokluğunu aratmaz
  2. T

MIUI 11 MiuiPro 9.12.5 Beta

:D|-)hocam zaten bu dediğinizi 5-6 kere yaptım zaten işe yaramadığı için sizlerden yardım istedim
  3. T

Beyler ota dan indiriyor sonra böyle diyor kuramıyorum. İndirdikten sonra klasöre gidip yedekliyorum elle kurayım diye yok ondada bozuk dosya diyor nasıl çözcem bu sorunu telefon mi5s twrp son sürüm güncel.
  4. T

Bende aranıza katıldım beyler artık ziraat banka kartından ödeme yapamadım ancak akbank banka kartından problemsiz bir şekilde ödeme yaptım ve ilk sayfadaki kılavuzu okudum ve yaptım sonuç gerçekten güzel
  5. T

Recovery Batik-Recovery [Çok Cihaz Destekli] [MIUI OTA - PIE - NON/TREBLE ]

Miui ota destekli bi twrp lazım. Bizim zcx Recovery vardı oda sadece 7.0 ve altı romlarda çalışıyor. 8.0 ve üzeri romlarda dahili depolamayı görmüyor 0 yazıyor ve bootlop oluyor cihaz.
  6. T

Tema Blue Time (Tema Markette Yayında)

Hocam tema mükemmel olmuş bir hata buldum ve 2 de önerim var size. 1-Bildirim çubuğu aşağıya çektiğinizde sadece saatin yazı rengi soluk keşke diğer yazılarla aynı renkte olsaydı. 2- Masaüstündeki saat mükemmel olmuş keşke aynısı keşke aynısı kilit ekranındada olsa Hata olarak herhangi bir...
  7. T

Malesef yok. Umarım ilerleyen günlerde yaparlar
  8. T

Tamda mi5s için gerekli olan bi recovery ama destek yok
  9. T

Haber Mi 5S & Plus - Android Oreo hakkında! [Sürekli Güncel]

Sizde malesef hayır diyorsunuz yani :D eee bu işi nasıl çözcez sizde biliyosunuz her hafta zahmetli olur bu iş stock recoveryde hiç işimize gelmez bizim bilirsiniz
  10. T

Hocam efsane soru soruyorum şimdi. Twrp 3.0.2 de yani zcx twrp de 7.0 romlarda betaya güncelleme gelince sıkıntısız kurulabiliyordu miui ota destekliyordu zcx twrp ancak 8.0 global betaya zcx üzerinden kurabiliyormuyuz ? Hata falan veriyor mu ? Eğer kurulamıyorsa en son twrp sürümü ota...
  11. T

Dikkat etmedim. Ama bu kadar yangının sebebinin ne olduğunu öğrenmek için 4 mesaj önceye baktım ve yangının sebenini anladım. İyi akşamlar.
  12. T

İnceleme Xiaomi mi5s soğutma taktiği

Hocam link var mı bizde alalım :D
  13. T

Mi5s çin stabil http://bigota.d.miui.com/V10.1.1.0.NAGCNFI/miui_MI5S_V10.1.1.0.NAGCNFI_1e3c469f60_7.0.zip
  14. T

Sohbet [Madalya] 29 Ekim Cumhuriyet Bayramımız Kutlu Olsun!

29 Ekim Cumhuriyet Bayramımız Kutlu Olsun.
  15. T

Bence siz 40 tane romu olan ile değil 5 tane romu olanlar kıyaslayıp kendinizi avutun. Gelişitirici meselesi bu ve bence gayet iyi şekilde romlar çıkıyor haa sizin özel sevdiğiniz rom vardır çıkmamıştır orasını bilemem ama pie romlar bile çıkmaya başlamışken rom yok demek; bilmiyorum artıj...
Üst Alt