tayfun1459 kullanıcısının son içeriği

1. T

Yardım Miui Android Q hareketleri

Teşekkürler deneyeceğim
  2. T

Yardım Miui Android Q hareketleri

Xiaomi.eu beta sürümünde bazı telefonlarda android Q hareketleri kullanılabiliyor. Fakat benim Redmi note 7 cihazımda açık değil. Ben bunu nasıl aktif edebilirim acaba? Şuan stabil xiaomi.eu kullanıyorum fakat aktif edebilmenin yolu varsa tekrar beta yükleyeceğim.
  3. T

Soru Redmi note 7 Custom ROM tavsiyesi

Xiaomi.eu beta 9.8.15 kullanmakdayım memnunum fakat başka custom romlar denemek istiyorum. Kişiselleştirme ve pil süresi olarak hangi Custom ROM u önerirsiniz?
  4. T

Soru Portre ışıklandırma portu

Arkadaşım mi8 kullanıyor (Stabil sürüm), kamera ve galeri uygulamasında portre ışıklandırması gibi bir özellik var. Bu özelliği kendi cihazıma da kurmak istedim fakat bir şey bulamadım. Bildiğiniz bir kamera portu vb var mı? Not: Xiaomi.eu beta kullanıyorum (9.8.8) Magisk kurulu.
  5. T

Soru Bootloader kilidi kapatma hakkında

Yargısızcem Hocam hata telefonunuza portlanmış twrp ile ilgili olabilr mi benim cihazım ile internette araştırırken o hatayı göremedim de.
  6. T

Hocam haklısınız fakat garantiye gitme gibi bir durum söz konusu olur ise BL açık iken almazlar o yüzden diyorum. 1565125883 Bilgi için sağolun hocam.
  7. T

Bugün telefonumun Bootloader için bekleme süresi kalkacak. Fakat Bootloader kilidini açıp ROM lardan sonra tekrar Stabil Global sürüme geçmek istersem Bootloader i nasıl kapatabilirim. Son olarak da internette araştırırken şunları gördüm fakat başıma gelmediği için doğruluğunu bilemiyorum...
  8. T

Soru Bootlader kilidini açıp betaya gecmek vb.

Merhabalar Yaklaşık 2-3 aydan beri Redm Note 7 cihazimı kullanıyorum Global Version olarak telefonun yazılımından pek memnun olduğum söylenemez bu yüzden baska yazılım kurmak istiyorum ve internette dolaşırken xiaomi.eu yazılımını gördüm sayfasında övülmüş bende denemek istedim. Kurmak icin...
  9. T

Yardım Telefon tavsiyesi

Tamam hocam düşüneceğim onu da. 1556649599 General mobile düşünmüyorum tavsiyeniz için teşekkürler yine de.
  10. T

Yardım Telefon tavsiyesi

Hocam güncelleme desteği ne kadar olur bilginiz var mı? Bu arada Note 7 de memnun olmadığınız yönler var mıdır varsa neler hocam?
  11. T

Yardım Telefon tavsiyesi

Tamamdır hocam sağ olun.
  12. T

Yardım Telefon tavsiyesi

N11 e güvenebilir miyim? Daha önce hiç alışveriş yapmadım.
  13. T

Yardım Telefon tavsiyesi

Duymuştum fakat beğenmedim görünüşü nedeni ile.
  14. T

Yardım Telefon tavsiyesi

Ama bütçemi aşıyor maalesef. Bütçem en fazla 3200 TL.
  15. T

Yardım Telefon tavsiyesi

Kamera açısından bazen kötü çekiyor diyorlar fakat google camera yükleyince düzeliyormuş galiba doğru mudur? 1556565832 İthalatçı servis garantisi sorun benim için güvenemiyorum aldığımda hatalı olur vb. yada ileride basit bir şeye bozulursa diye.
Üst Alt