Tarkuruscuu kullanıcısının son içeriği

1. Tarkuruscuu

Soru en stabil ve sorunsuz rom

Crdroid hangi sürümünü yüklersen yükle başın ağrımaz gayet stabil çalışıyor bilgin olsun
  2. Tarkuruscuu

Soru Custom Roma geçmeli miyim

Crdroid gayet iyi ben kurdum oyunda vs. ısınma diğerlerine göre daha az, şarj daha az gidiyor ve hızlı şarj olayı miui rom gibi olmasada idare eder ama benim kullandığım sürüm android 11 en son çıkan.
  3. Tarkuruscuu

Yardım Poco X3 Pro Direnç Değişim

Nerede tam yeri hocam bende yaptırayım ?
  4. Tarkuruscuu

Yardım Poco satmayı düşünüyorum öneri

instagramdan ayakkabı alınmaz siz telefon almayı planlıyorsunuz aman hocam. Sabit bir yerden alın paranıza yazık etmeyin. ayrıca yurtdışı kayıtlı olsa bile pasaport kayıt eski olursa tamam ama yeni kayıtsa sıkıntı ve yurt dışı kayıtlı diyerek geçici kullanım süresi olan cihazları gönderiyorlar...
  5. Tarkuruscuu

Rom En İyi Rom

Hocam kime göre neye göre en iyi rom olduğu farklılık gösterir. 2019 dan bu yana ben daha EN İYİ ROM görmedim, bulamadım her zaman bir sıkıntısı oluyor umarım bulursunuz. 🥲
  6. Tarkuruscuu

Çözüldü Poco X3 pro müzik açıldığında ahizeden de ses çıkıyor

Mono ses açıp komple sağ yaparsanız çubuğu ses alt hoparlörden gelir hocam. 👍🏻
  7. Tarkuruscuu

Tema Tema

Miui 11 tema yazarsanız çıkar temalarda indirip kurabilirisiniz.
  8. Tarkuruscuu

Soru Tema mtz.

Hocam çok teşekkür ederim 😄👍
  9. Tarkuruscuu

Araçlar Windows Debloater

Windows 7 için kullanılabilir mi ?
  10. Tarkuruscuu

Soru Tema mtz.

Herkese iyi günler görseldeki tema, tema uygulamasında varmış ama benim tema uygulaması farklı bunu mtz olarak atabilecek var mı? Teşekkürler. agit77 https://www.miuithemez.com/2019/09/top-10-miui-themes-for-your-xiaomi-device.html?m=1
  11. Tarkuruscuu

Soru X3 Pro İmei Durumu

H.kadioglu Hocam peki twrp ile sıfırlama rom ve root olaylarında imei gidiyor mu direnç ile işlem yapılınca ?
  12. Tarkuruscuu

Yardım Mi note 10 lite orjinal ROMa dönme

Fastboot ile rom yükleyin bilgisayardan.
  13. Tarkuruscuu

Soru En İyi Pil Ömrüne Sahip ROM

Onu burdan araştırıp ona göre kurun dikkat edin sorumluluk sizde.
Üst Alt