Soru Vodafone Wifi

Tarkuruscuu

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Tarık K.
Cihazım
Poco X3 Pro
Meslek
İnfaz Koruma
Konular
23
Vodafone adsl kullanıp memnun olan arkadaşlar var mı, nasıl önerir misiniz ?

Safranbeg

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Adım
Safranbeg A.
Cihazım
Note 9s
Konular
2
Bir kez o hataya düşmüştüm. :) Telekom sözleşmemiz bitince fiyattan ötürü vodafona geceyim dedim. Evrak vs 10 dakikada başvurduk. 3 gün engeç bir haftada bağlanır dediler. Yaşadığım yer büyükşehir, ucra bir kasabada değil. 20 gün sonra başvuru yaptığım bayi gene üç gün dedi. Ben rahatsızım üç gün sonra gene baglanmazsa burda bir şey olur haberin ola dedim. Ve oldu. Bir yıl yargılandım basit yaralamadan. Bayinin yediği kafa yanına kar kaldı. :) Eminim her internet başvurusu yaptığında burnu sızlıyordur.
Arife bir işaret kafifir.

Tarkuruscuu

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Tarık K.
Cihazım
Poco X3 Pro
Meslek
İnfaz Koruma
Konular
23
Bir kez o hataya düşmüştüm. :) Telekom sözleşmemiz bitince fiyattan ötürü vodafona geceyim dedim. Evrak vs 10 dakikada başvurduk. 3 gün engeç bir haftada bağlanır dediler. Yaşadığım yer büyükşehir, ucra bir kasabada değil. 20 gün sonra başvuru yaptığım bayi gene üç gün dedi. Ben rahatsızım üç gün sonra gene baglanmazsa burda bir şey olur haberin ola dedim. Ve oldu. Bir yıl yargılandım basit yaralamadan. Bayinin yediği kafa yanına kar kaldı. :) Eminim her internet başvurusu yaptığında burnu sızlıyordur.
Arife bir işaret kafifir.
Haketmiş 😁 o zaman başvurmayalım vodafone adsl'e.

karanfil77

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Ömer Faruk
Cihazım
Redmi Note8 pro
Konular
12
ADSL'de altyapınız kötüyse hele bir de havai kablo falansa Telekom'dan şaşmayın. Sorun olursa diğerleri çözemez.

Nejomi

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
Adım
S
Cihazım
Xiaomi
Konular
6
ADSL yerine VDSL tercih etmek bağlantı kalitesi açısından daha iyi olur.

morpheus55

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Adım
Fatih
Cihazım
Redmi note 9 pr
Konular
1
ben iki defa vodafone kullandım ilki 5 sene önce idi. aşırı illet bir deneyimdi.2 ay kullanamadığım halde para ödedim. sözde iade edeceklerdi onu bile etmediler iptal ettim. detaylara girmeyeyim hatırladıkça hala sinirleniyorum. 2 yıl önce vodafone bayisinde çalıştığım için personel indirimi ile ucuz fiyattan vdsl bağlattım. 2 yıldır genel manada memnunum. şebekeyle alakalı bir sorun olmadığı takdirde hemen çözüyorlar. şebeke için turktelekom geliyor o da işi baya uzatıyor.

Tarkuruscuu

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Tarık K.
Cihazım
Poco X3 Pro
Meslek
İnfaz Koruma
Konular
23
ben iki defa vodafone kullandım ilki 5 sene önce idi. aşırı illet bir deneyimdi.2 ay kullanamadığım halde para ödedim. sözde iade edeceklerdi onu bile etmediler iptal ettim. detaylara girmeyeyim hatırladıkça hala sinirleniyorum. 2 yıl önce vodafone bayisinde çalıştığım için personel indirimi ile ucuz fiyattan vdsl bağlattım. 2 yıldır genel manada memnunum. şebekeyle alakalı bir sorun olmadığı takdirde hemen çözüyorlar. şebeke için turktelekom geliyor o da işi baya uzatıyor.
Teşekkür ederim.

Stoya

Süper Üye
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
SERDAR
Cihazım
POCO X3 NFC
Meslek