tarix kullanıcısının son içeriği

1. tarix

Soru Mi8 Lite Ghost Screen

Ghost screen probleminde garanti servislerinin tutumunu ben de merak ediyorum. Sonuçta ghost screen denilen olay her an belli olmayan birşey. Bunun için nasıl bir yol izliyorlar? Bilgisi olan birisi aydınlatırsa sevinirim :)
  2. tarix

Haber Xiaomi Mi 5S Toplatılıyor

Bu güne kadar satıcısı hepsiburada dışında iade eden oldu mu ?
  3. tarix

Fazla birşey konuşmadık. Ben direk btk nin duyuru linkini ve sipariş numarasını verip, bu siparişimdeki ürünümün bu nedenle iadesini talep ediyorum dedim. Destek talebi oluşturdum ilgili birim inceleyip size dönüş yapılacaktır gibi birşeyler yazdılar. Bugün de müşteri hizmetleri aradı yasal...
  4. tarix

Ben de birkaç gün önce n11 canlı destek üzerinden talep oluşturmuştum bugün aradılar. Sonuç n11.com yasal yollara başvurmamızı istiyor, oradan çıkacak karara göre iade yapabilirlermiş clap~~
  5. tarix

Rehber Mi 8 Lite Şebeke Sorunu Çözümü

Ben de onaylıyorum, Vodafone da işe yaramıyor. 3G de kullanmayı tercih ediyorum...
  6. tarix

Yardım fastboot ekranında kaldı cihaz

Xiaomi resmi sitesindeki MIUI ROM Flashing Tool bende sorunsuz çalışıyor. Bunu tavsiye ederim. Edit: Bilgisayarım Windows 10-64 bit
  7. tarix

Az önce Global 10.3.3 de denedim cihazın sesi gitti. facepalm~~
  8. tarix

CraweL hocam siz hangi romdasınız?
  9. tarix

Deneyenler sonuçları paylaşırsa iyi olur bence :) Ben de en kısa zamanda deneyip sonucu burada paylaşacağım Yes~~ Elinize sağlık.
  10. tarix

Soru Mi 8 Lite ye Neden Android Q verilmeyecek

Listelerin doğruluğu tartışmalı olmakla birlikte, çoğu listede mi 8 youth adında bir cihaz görürsünüz ki bu mi 8 lite dır.
  11. tarix

Soru Mi 8 lite Wifi çekim gücü

İnternet hızım 100 derken, başka cihazlarda yaptığınız testlerde mi bu sonucu alıyorsunuz? Yoksa sizin internet tarifenizin hızı mı?
  12. tarix

Sohbet N11 Kupon

Arkadaşlar merhaba, elinde 1000/1500 tl vs. üzeri indirim kuponu olup kullanmayacak olan varsa talibim :$
  13. tarix

Yardım Mi8 Lite yüz tanıma sorunu

Aslında göz kapalıyken açmıyor bu doğru. Normalde kullanmıyorum, güvenli olmamasından dolayı. Şimdi tekrar denedim, gözüm kapalıyken açmıyor.
  14. tarix

Çözüldü 20 İş Günü Doldu ( Teknik Servis GENPA ) Redmi Note 7

Hocam buradaki herkes yasalara göre olması gerekeni söylüyor. Ancak sizinde bildiğiniz ve daha önce de söylediğim gibi herkes birbirini ütmeye çalışıyor. Burada kimse size şöyle yaparlar diye kesin birşey diyemiyor. Çünkü koca koca firmalar bile bazen ne koparsak kâr kafasıyla hareket edebiliyor...
Üst Alt