Tarik42_42 kullanıcısının son içeriği

1. Tarik42_42

Yardım Wild Rift 120FPS Sorunu

Redmi note 9s ekranı 60hz en fazla 60 fps alabilirsin zaten
  2. Tarik42_42

Soru Karaçay Teknoloji hakkında bilgisi olan var mı?

Piyasanın en ucuz satıcısı olabilir tavsiye ederim.
  3. Tarik42_42

Rehber Xiaomi Mi 5X için TWRP ve EU Rom Kurulumu

3-4 sene önce evofone dan almıştık fake rom ile gelmişti şimdi evofone distribütör oldu garip bir durum
  4. Tarik42_42

Tavsiye Aliexpress alışveriş

Minimum 16 tl vergi ödüyorsun kaçış yok
  5. Tarik42_42

Yardım Twrp Döngü

Cihazım redmi note 8 fastboot veya twrp üzerinden rom kurmaya çalıştığımda hep recovery e atıyor reboot edince çözümü var mıdır
  6. Tarik42_42

Rom Redmi Note 8 - Miui Orijinal Global ve Diğer Stok Romlar

elimde redmi note 8 var miflash ile rom atmaya çalışırken herşey normal gidiyor sonlara doğru $pause yazıyor miflashta o sırada telefon recovery e giriyor reboot yapınca da recovery e tekrar giriyor bir türlü rom yükleyemedim yardımcı olur musunuz ? bl kilidi açık hala
  7. Tarik42_42

Yardım Redmi Note 8 İmei 0/98

almamıştım maalesef başka bir telefonun efs yedeği işe yarar mı yada en azından oradaki 98 i silebilmemin yolu yokmu
  8. Tarik42_42

Merhaba arkadaşlar rom atarken imei silindi 0/98 şeklinde kaldı eski imei yi tekrar yazabilir miyim bu şekildeyken.
  9. Tarik42_42

Merhaba arkadaşlar imei repair yaparken efsyi sildiğimde imeiler null olmuyor 0/98 şeklinde oluyor bunu tamamen silebileceğim bir yol var mı ?
  10. Tarik42_42

Çözüldü Hotspot sorunu

Teşekkürler arkadaşlar temiz kurulum yaptım şuanlık problem yok
  11. Tarik42_42

Çözüldü Hotspot sorunu

2.4 veya 5 ghz geçtim Bluetooth ve usb internet paylaşımı da aynı şekilde problemli
  12. Tarik42_42

Çözüldü Hotspot sorunu

Merhaba arkadaşlar cihazımda internet paylaşımı özelliğini açtığımda diğer cihazlar bağlanıyorlar ama interneti kullanamıyorlar internetten araştırdığımda bir komut buldum " settings put global tether_tun_required 0 " bu komutu terminalden su komutu ile yazınca internet paylaşımı düzeliyor ama...
  13. Tarik42_42

Yardım Mi8 se OTG kulaklık sorunu

Aga type-c 3.5mm jak dönüştürücü sıkıntısız çalışıyor elimde usb çıkışlı gaming kulaklık var kulaküstü otg çeviri ile kullanıyordum pubgmobile da falan baya işe yarıyordu onun için sormuştum.
  14. Tarik42_42

Yardım Mi8 se OTG kulaklık sorunu

Cihazımda mi room 11.0.3 stabil yüklü otg dönüştürücü vasıtasıyla usb çıkışlı kulaklığımı taktığım zaten kulaklığa güç gidiyor ama sesi hoparlörden veriyor kulaklık takıldığında bildirim öubuğunda çıkan kulaklık simgesi de gözükmüyor, dönüştürücü vasıtasıyla flash mouse vs denedim hepsi...
  15. Tarik42_42

Çözüldü Google play sorunu

Cevabınız için çok teşekkür ederim farklı yollar denedik düzelmedi en son eea rom attık problem çözüldü 1586345316 Konu kilitlenebilir
Üst Alt