Yardım Mi8 se OTG kulaklık sorunu

Tarik42_42

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Tarık
Cihazım
Mi 8 se
Konular
8
Cihazımda mi room 11.0.3 stabil yüklü otg dönüştürücü vasıtasıyla usb çıkışlı kulaklığımı taktığım zaten kulaklığa güç gidiyor ama sesi hoparlörden veriyor kulaklık takıldığında bildirim öubuğunda çıkan kulaklık simgesi de gözükmüyor, dönüştürücü vasıtasıyla flash mouse vs denedim hepsi çalışıyor eudan geçtim eu da miui11 android 9 kullanıyordum onda problem yoktu

Eminde

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Emin
Cihazım
Mi 8 se
Konular
20
Kardeş çözüm değil ama bir alternatif önerim var hiç dönüştürücü ile falan uğraşma bunu al
MaxiTekno
Letv LeEco Type-C Kulak İçi Kulaklık
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Alışveriş sitelerinde 50 ila 125 arasında satış fiyatı var orjinal ürünü alırsan muhteşem ses deneyimi var ben Hepsiburada san 60 tl ye almıştım

Ekli dosyalar

• SAVE_20200423_104212.jpg
    SAVE_20200423_104212.jpg
    63,7 KB · Görüntüleme: 5
Oyla:

Tarik42_42

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Tarık
Cihazım
Mi 8 se
Konular
8
Kardeş çözüm değil ama bir alternatif önerim var hiç dönüştürücü ile falan uğraşma bunu al
MaxiTekno
Letv LeEco Type-C Kulak İçi Kulaklık
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Alışveriş sitelerinde 50 ila 125 arasında satış fiyatı var orjinal ürünü alırsan muhteşem ses deneyimi var ben Hepsiburada san 60 tl ye almıştım
Aga type-c 3.5mm jak dönüştürücü sıkıntısız çalışıyor elimde usb çıkışlı gaming kulaklık var kulaküstü otg çeviri ile kullanıyordum pubgmobile da falan baya işe yarıyordu onun için sormuştum.

Oyla:
Üst Alt