tapatalk3410 kullanıcısının son içeriği

1. T

Soru Yüksek hızlı şarj ile düşük hızda şarj olan olan cihazlar şarj edilebilir mi?

sarj edeceğin cihazın giriş voltaji amperi ne ise onu alır. kisaca 10 wattlik sa 10 w alır MI 5s cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  2. T

Sohbet Gelmiş Geçmiş En İyi Yerli Komedi Dizileri

keske dizi isimlerinide yazsaydınız. interneti olan var olmayan var. zamanı olan var olmayan var. MI 5s cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  3. T

Haber Black Shark 4 AnTuTu rekoru kırdı

normal pc gücünde yapmış xiaomi helal. tr ye gelirse ilk ben alacağım hemde 2 tane MI 5s cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  4. T

Rom Mi5s Rom

peki hocam teşekkür ederim. romun kurulumunu anlatan sayfası var mı. çünkü teldeki rom orjinal rotsuz. anlatıma bakarak yapayım. daha bootloader kilidini acmam gerekiyor MI 5s cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  5. T

Rom Mi5s Rom

bunu indirsek bankacılık uygulamalarinda bir sıkıntı olur mu hocam. birde hızlı mı rom, pil tüketimi nasıl. ben mi 5s 3gb ram 64 gb hafızalı sürümünü kullanıyorum MI 5s cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  6. T

Ana Başlık Firmalardan Gelen İletileri Engelleme - İleti Yönetim Sistemi (İYS)

guzel konu elinize sağlık MI 5s cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  7. T

Rom Mi5s Rom

takip MI 5s cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  8. T

Rehber MIUI Cihazları Gereksiz Uygulamalardan Arındırma (Debloat bloatware)

mi 5s android stock rom kullanıyorum. root suz. bu dediklerinizi yapsam silebilir miyim acaba yada dondurabilir miyim. MI 5s cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  9. T

Yardım Haylou Akıllı Saat Kullananlar

Huawei watch gt 2 sport şuan en iyisi. tam bir saat tipi var bence MI 5s cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  10. T

Soru Bedava YouTube premium

cihazım xiaomi orjinal romu. ve root yok. yıllardır youtu.be wanced e kullanırım. fakat hesabima giremem ve yorum yapamam. nasıl yapabilirim yardımcı olursanız sevinirim MI 5s cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  11. T

Soru Bedava YouTube premium

ben kullanıyorum fakat giriş yapılamıyor. yani yorum liste gibi şeylerden mahrum oluyor sunuz MI 5s cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  12. T

Diğer Elimdeki Altınları Bozdurmalı Mıyım?

altini en az 1 sene elinizde tutmayacak saniz girmemelisiniz. altını aldın unut hocam. hergun girip bakarsanız paronaya yaparsınız. MI 5s cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  13. T

Diğer Elimdeki Altınları Bozdurmalı Mıyım?

altın gördüğü rakamı asla unutmaz. bende de 80 gr var. bekliyorum MI 5s cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  14. T

Soru Google Mesajlara Yükseltme

anladım teşekkür ederim MI 5s cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  15. T

Soru Google Mesajlara Yükseltme

dukkan mı ne dükkanı MI 5s cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
Üst Alt