Soru mi 5s format mı Hard reset mi

tapatalk3410

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
Adım
ibrahim
Cihazım
xiaomi mi 5s
Konular
13
arkadaslar merhaba. mi 5s telefonumu alalı 2.5 sene olmuştur. bu süre zarfinda bildiginiz gibi telefon 2 buyuk güncelleme ve aralarda bircok küçük güvenlik güncellemeleri aldı. artik telefona guncelleme gelmiyor. şimdi telefona reset atmak istiyorum daha hızlanması icin. simdi telefon ayararindan fabrika ayarina mı döneyim. yoksa hard reset mi atayım. hangisi daha iyi olur. hard reset atınca android 6 ya mı döner güncellemeleri komple mi siler. hard reset atacaksam tuş kombinasyonu nedir acaba
telefonum rootlu değil. global versiyonu kullanıyorum 10.2.3.0 HER türlü tavsiye ye açığım.
Görselleri görebilmek için kayıt olmanız gerekmektedir

Karadelikten ses dalgaları kullanılarak gönderildi.

CraweL

Emekli Yönetici
Emekli Yönetici
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Osman
Cihazım
Note 8 Pro
Meslek
Öğrenci
Konular
461
Bu konuyu inceleyebilirsiniz. Aradığınız bütün cevaplar konu içerisinde mevcut hocam.

Oyla:

Dirsehan

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Dirsehantr
Cihazım
xiaomi mi5s
Konular
10
Hocam hard reset atsanızda telefonunuz da ciddi bir hızlanma olmayacaktır. Size tavsiyem BL kilidini açarak eu rom yüklemeniz yada hızlı olan miui 8.5 kullanabilirseniz onu yükleyin.

Oyla:

tapatalk3410

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
Adım
ibrahim
Cihazım
xiaomi mi 5s
Konular
13
ya fabrika ayari yada hard reset atacağım hocam. ama hangisi tam sifirlama yapıyor onu bilmiyorum işte

Oyla:

Dirsehan

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Dirsehantr
Cihazım
xiaomi mi5s
Konular
10
O zaman telefon kapalıyken ses açma+power kombinasyonuyla wipe etmenizi öneririm.

Oyla:

tapatalk3410

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
Adım
ibrahim
Cihazım
xiaomi mi 5s
Konular
13
O zaman telefon kapalıyken ses açma+power kombinasyonuyla wipe etmenizi öneririm.
hocam hani teli ilk alıyorsunuz ya sıfır. hafızasında hic birsey yok tertemiz işte öyle olsun istemiyorum. dediginiz wipenin hard reset yada fabrika. ayarina dön demekten ne gibi bi faydasi ve artısi var hocam. tam bilmedigim icin soruyorum.

Oyla:

muhammetfatih12

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Fatih
Cihazım
Xiaomi Mi 5S
Meslek
Öğrenci
Konular
7
arkadaslar merhaba. mi 5s telefonumu alalı 2.5 sene olmuştur. bu süre zarfinda bildiginiz gibi telefon 2 buyuk güncelleme ve aralarda bircok küçük güvenlik güncellemeleri aldı. artik telefona guncelleme gelmiyor. şimdi telefona reset atmak istiyorum daha hızlanması icin. simdi telefon ayararindan fabrika ayarina mı döneyim. yoksa hard reset mi atayım. hangisi daha iyi olur. hard reset atınca android 6 ya mı döner güncellemeleri komple mi siler. hard reset atacaksam tuş kombinasyonu nedir acaba
telefonum rootlu değil. global versiyonu kullanıyorum 10.2.3.0 HER türlü tavsiye ye açığım.
Görselleri görebilmek için kayıt olmanız gerekmektedir

bende bundan 6-7 ay önce hard reset attım pek fazla hızlanmadı hatta neredeyse aynı diyebilirim onun için en iyisi başkan pixel experince romu indir mi5s için en iyisi bana göre bu rom dur hem daha iyi performans hem daha iyi kamera sunuyor.

Oyla:

tapatalk3410

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
Adım
ibrahim
Cihazım
xiaomi mi 5s
Konular
13
bende bundan 6-7 ay önce hard reset attım pek fazla hızlanmadı hatta neredeyse aynı diyebilirim onun için en iyisi başkan pixel experince romu indir mi5s için en iyisi bana göre bu rom dur hem daha iyi performans hem daha iyi kamera sunuyor.
hocam pek bilmediğim için root rom atma olayını giremiyorum. telefon orjinal son sürümü ile duruyor

Oyla:

muhammetfatih12

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Fatih
Cihazım
Xiaomi Mi 5S
Meslek
Öğrenci
Konular
7
hocam pek bilmediğim için root rom atma olayını giremiyorum. telefon orjinal son sürümü ile duruyor

forumda root atma işlemi ile ilgili bir sürü konu var isterseniz bakarak yapabilirsiniz yardımcı olur

Oyla:

tapatalk3410

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
Adım
ibrahim
Cihazım
xiaomi mi 5s
Konular
13
forumda root atma işlemi ile ilgili bir sürü konu var isterseniz bakarak yapabilirsiniz yardımcı olur
sağolun hocam. ben fabrika ayarina dön ile hard reset arasındaki farki öğrensem yeter bana. kimsede tam bilmiyor sanırım

Oyla:
Üst Alt