tangoechokilo kullanıcısının son içeriği

1. tangoechokilo

Mod Mi 11 Ultra | MIUI Desktop | PC Modu

Şöyle bir video daha buldum, mi pas 5 oto da çalıştırmışlar arayüzü. Dosya burada hocam, bir deneseniz? https://www.apkmirror.com/apk/xiaomi-inc/pc-launcher/pc-launcher-12-1-125-release/pc-launcher-12-1-125-android-apk-download/ 1640643852
  2. tangoechokilo

Hocam bir yolu olmalı, samsungun kısıtlı arayüzünden kurtulmama için bir kapı olurdu bu... bir de şöyle birşey buldum?...
  3. tangoechokilo

hocam acaba typce port monitör bağlantısı ile alakalı birşey olabilir mi? geliştirici seçeneklerinden force desktop mod ayarlarında ?
  4. tangoechokilo

hocam dosya bu...
  5. tangoechokilo

Arkadaşlar benim için uzun süredir xiaomi telefonlardan uzak kalmak zorunda kaldım... Bilgisayarımı sattım ve samsung note 20 ultra samsungDEX ile yoluma devam devam ediyorum... Ama biraz araştırma ile bunun tüm android 10 + typeC girişli telefonlarda mümkün olduğunu öğrendim lakin Mi11 Ultra...
  6. tangoechokilo

Madalya MIUI Sever Madalyası Kazanın

Madalyala bizi admin :D
  7. tangoechokilo

İpucu Youtubedan Arka Planda Müzik Dinlemek İsteyenler !!!

Vanced daha pratik ama yine de sağolun hocam :)
  8. tangoechokilo

Rom Mi 10 Xiaomi.eu MIUI 12.2.10.0 Stabil Rom

Nasıl iştir anlamadım, telefon spastiğe bağladı. Neredeyse 1.2gb daha fazla ram tüketiyor ve batarya tüketimi çok arttı...
  9. tangoechokilo

Rom Mi 9T/Redmi K20 Global Kararlı V12.0.3.0.QFJMIXM İndirme Bağlantısı

V12.0.2.0.QFJMIXM Global Fastboot Rom; https://bigota.d.miui.com/V12.0.2.0.QFJMIXM/davinci_global_images_V12.0.2.0.QFJMIXM_20200712.0000.00_10.0_global_b1b1a79316.tgz
  10. tangoechokilo

Rom Mi 9T / Redmi K20 Global Kararlı V12.0.1.0.QFJMIXM İndirme Bağlantısı

852MB Hocam yalnız şöyle birşey var. Ram Kullanımı biraz arttı gibi
  11. tangoechokilo

Rom Mi 9T / Redmi K20 Global Kararlı V12.0.1.0.QFJMIXM İndirme Bağlantısı

Şuan kararlı sürüm güncellemesi geldi bana bı indireyim ☺️
  12. tangoechokilo

Sohbet İdlib'te konvoyumuzun vurulması

Allah kahretsin öyle kin doluyum ki, dişlerim kırılacak... Ama her halükarda aklı selim davranmak lazım... Vurulan konvoyumuz 12 gözlem noktalarından birisine rutin değişime giden konvoydu. Ardından 12 gözlem noktamızdan birisi olan Al bara gözlem noktası kasıtlı olarak sığınak delici bomba ile...
  13. tangoechokilo

Recovery [Android Q] Redmi K20 / Mi 9T- Twrp 3.3.1-1031 Tek Tuş Yükleme Aracı

Anladığım şu, recoverye geçip twrp şifreyi girdikten sonra format data yapıp ve akabinde romu kurarsam bir daha şifre sormayacak?
  14. tangoechokilo

Evet dediğiniz gibi çıktı, peki bu şifre olayını kaldırmak söz konusu mu?
  15. tangoechokilo

Hocam recovery arayüzüne geçtiğim zaman twrp şifre istiyor. Dosyalarıma da erişemiyorum, bildiğiniz bir çözüm mevcut mu? Yardımcı olabilirseniz çok sevinirim. Teşekkürler.
Üst Alt