Recovery [Android Q] Redmi K20 / Mi 9T- Twrp 3.3.1-1031 Tek Tuş Yükleme Aracı

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

tangoechokilo

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Mehmetlerden
Cihazım
Mİ8-Mİ9T
Konular
1
Her daim rom kurmadan önce bu şifreyi kaldırıp rom yüklerseniz sormaz Yes~~
Anladığım şu, recoverye geçip twrp şifreyi girdikten sonra format data yapıp ve akabinde romu kurarsam bir daha şifre sormayacak?

Stoya

Süper Üye
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
SERDAR
Cihazım
POCO X3 NFC
Meslek
Ev Erkeği
Konular
104
Anladığım şu, recoverye geçip twrp şifreyi girdikten sonra format data yapıp ve akabinde romu kurarsam bir daha şifre sormayacak?

Hocam rom kurmadan önce yani twrp ye girmeden kilit ekranı şifresini kaldırın Yes~~

aydemir

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
can
Cihazım
9t
Konular
1
merhaba telin bootloader kilidini açıp daha sonra twrp 3.3.1-1109 sürümünü kurdum ilk olarak format data yaptım ve eu 9.11.7 yi sorunsuz kurdum kurulum sonrası twrp ye girdiğimde 3.3.1-0916 sürümü gözükmekte ve dosyalarda şifrelenmiş görünüyor. format data yapmadan şifreleme kaldırmanın bir yolu var mı

By.TRabZonLu™

[☾★ ] ɑվվılժıՀ
Emekli Yönetici
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Oflu
Cihazım
OnePlus 9 Pro
Konular
498
merhaba telin bootloader kilidini açıp daha sonra twrp 3.3.1-1109 sürümünü kurdum ilk olarak format data yaptım ve eu 9.11.7 yi sorunsuz kurdum kurulum sonrası twrp ye girdiğimde 3.3.1-0916 sürümü gözükmekte ve dosyalarda şifrelenmiş görünüyor. format data yapmadan şifreleme kaldırmanın bir yolu var mı
Cihazda yüz tanıma ekran kilidi Vs varsa Twrp açılırken sizden şifre ister bu şifre ekran kilidi şifrenizdır

aydemir

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
can
Cihazım
9t
Konular
1
Cihazda yüz tanıma ekran kilidi Vs varsa Twrp açılırken sizden şifre ister bu şifre ekran kilidi şifrenizdır
ekran deseni ve parmak izi vardı benzer bir yazı okuyup ekran deseni ve parmak izini kaldırıp denedim ama yine dosyalar şifreli görünüyor bu arada sizin tek tus aracınızı kullanarak yükledim ilk defa giriyorum bu işlere ayrıca o araç için elinize sağlık teşekkür ederim

By.TRabZonLu™

[☾★ ] ɑվվılժıՀ
Emekli Yönetici
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Oflu
Cihazım
OnePlus 9 Pro
Konular
498
ekran deseni ve parmak izi vardı benzer bir yazı okuyup ekran deseni ve parmak izini kaldırıp denedim ama yine dosyalar şifreli görünüyor bu arada sizin tek tus aracınızı kullanarak yükledim ilk defa giriyorum bu işlere ayrıca o araç için elinize sağlık teşekkür ederim
hocam twrp kurduktan sonra format data yapıp verilerin sifrelenmesini ortadan kaldırın (tüm veriler silinir) ardından cihaz normal bir sekilde açıp ekran deseni vs oluşturun. tekrar twrp açtığınızda ekran deseni oluştururken girdiğiniz sifreyi twrp ekranına girin verilerin sifrelenmesi çözülmesi gerekiyor.

aydemir

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
can
Cihazım
9t
Konular
1
hocam twrp kurduktan sonra format data yapıp verilerin sifrelenmesini ortadan kaldırın (tüm veriler silinir) ardından cihaz normal bir sekilde açıp ekran deseni vs oluşturun. tekrar twrp açtığınızda ekran deseni oluştururken girdiğiniz sifreyi twrp ekranına girin verilerin sifrelenmesi çözülmesi gerekiyor.

cevap için teşekkür ederim twrp ilk kurduğumda ilk iş format data yapıp xiaomi eu kurmuştum ama neden böyle oldu anlamadım. şimdilik böyle kullansam bir sorun olmaz sanırım. yeni eu sürümü çıkınca tekrar format data ile kurarım umarım yine aynısı olmaz :(

By.TRabZonLu™

[☾★ ] ɑվվılժıՀ
Emekli Yönetici
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Oflu
Cihazım
OnePlus 9 Pro
Konular
498
cevap için teşekkür ederim twrp ilk kurduğumda ilk iş format data yapıp xiaomi eu kurmuştum ama neden böyle oldu anlamadım. şimdilik böyle kullansam bir sorun olmaz sanırım. yeni eu sürümü çıkınca tekrar format data ile kurarım umarım yine aynısı olmaz :(
ekran kilidi oluşturun ve ardından twrp açın , ekran kilidi oluştururken girdiğiniz sifreyi twrp ekranında girin twrp data sifrelemesini çözmesi gerekiyor hocam. bu güvenlik için oluşturulmuş birsey

aydemir

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
can
Cihazım
9t
Konular
1
twpr de ekran şifresini sormaması direk şifreli açması normal mi peki

şifreliden kastım dosya isimleri skjdfhskjfhksdhf gibi

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt