TaNGo kullanıcısının son içeriği

1. TaNGo

Yardım Resmi note 13 pro plus + güncelleme sorunu

Evet ama BL kilidini açamıyorsunuz yine de ama ben gerek duymadım sıfırlama ve güncelleme sorunsuz 23090RA98G cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  2. TaNGo

bL kilidi kapalıyken yapamazsınız ben bugün direnç işlemi yapıp üstüne global rom kurdurdum sorun düzeldi kendi kendine güncelleme alıp cihaz Hyper Os a geçti ama cihazım özünde çin cihazı olduğu için hala başvuruyu kabul etmiyor 23090RA98G cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  3. TaNGo

Yardım Redmi Note 13 Pro+ MİUİ Güncelleme Problemi

doğru yorum evet bugün direnç kaydı yaparak problemi çözdüm güncelleme alıp cihaz Hyper Os a yükseldi problemsiz kullanıyorum 23090RA98G cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  4. TaNGo

Sorun bende de mevcut Hindistan romu yükleyip cihazları göndermişler bu partide herkes yaşıyor güncelleme yapamayacağız Hyper Os ta çıksa yapamayacağız çünkü güncelleme kanalı kapalı ben bootloader açmak için başvuru yapmayı denedim onda da tekrar deneyiniz uyarısı çıkıyor sürekli köşeye...
  5. TaNGo

Yardım Redmi K40 Gaming - Poco F3 Gt Fake Rom

Herşey kusursuz çalışmıyor hocam o rom da NFC yok bu önemli bi eksiklik M2012K10C cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  6. TaNGo

MIUI 12 POCO X3 Pro - Hindistan Kararlı Rom V12.0.4.0.RJUINXM [Android 11] İndirme Bağlantıları

Doğrudur hocam M2102J20SG cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  7. TaNGo

MIUI 12 POCO X3 Pro - Hindistan Kararlı Rom V12.0.4.0.RJUINXM [Android 11] İndirme Bağlantıları

Var hocam Endonezya Rom xiaomiuodatefirmware sitesine eklendi ben indirdim ama 15 gün bootloader süresi aldığım için yükleyemiyorum M2102J20SG cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  8. TaNGo

Sohbet Redmi Note 10 VS Redmi Note 9 Pro

Ben 2 telefonu da kullanmış biri olarak diyorum ki işlemci takıntınız yoksa oyun vs önceliğiniz değilse kesinlikle düz note 10 bile Note 9 Pro dan daha iyi Redmi Note 10 SD 675 Edition :) cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  9. TaNGo

Uygulama MIUI 12.5 Android 11 Lucky Patcher

Uzun süredir Eu haftalık rom kullanıyorum Android 11 ve özellikle MIUI 12.5 sonrası Lucky Patcher kullanımında sorun yaşıyorum herhangi bir Apk yı modlamak istediğimde bir süre sonra hata veriyor ve hiç bir uygulama çalışmıyor telefonu resetlediğimde ise MIUI ekranında kalıyor Twrp den Data yı...
  10. TaNGo

Yardım Mi 10t format data yapılmıyor

Mount kısmına girip data yı işaretleyin tekrar deneyin M2007J3SG cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  11. TaNGo

Uygulama Miui+ Programı

Bu programı tek merak eden ve eşleştirmeyi beceremeyen ben miyim yahu kimse kullanmıyor mu hala :) M2007J3SG cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  12. TaNGo

Rom Xiaomi Mi Max 3 - MIUI 12 Android 10 - 20.9.4 en Son EU Beta ROM

Skorpi üstadım konuyu hortlatayım eniştemde sizdeki efsane Max 3 var 12.01 stabil Eu var akbank mobil dahil bazı uygulamalar uyumsuz olduğu için yüklenmiyor Google Play Store da gözükmüyor bile bildiğiniz bir çaresi varsa yazarsanız çok sevinirim saygılar. M2007J3SG cihazımdan Tapatalk...
  13. TaNGo

Uygulama Miui+ Programı

Bilgisayara program yükleniyor hocam telefondan karekod okutuyorsunuz benzeri bir sistem Huawei de var fakat onlarda ki çok kararlı çalışıyor acaba çözebilen varmı diye sormak istedim M2007J3SG cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  14. TaNGo

Uygulama Miui+ Programı

Biliyorsunuz ki MIUI 12.5 güncellemesi alan bazı telefonlar için kapsamlı ekran yansıtma uygulaması kullanabiliyoruz programı kullanabilen varmı ? ben yükledim fakat ekranı yansıtamadım bir de program Çince varsa İngilizce ya da Türkçe versionu ilgilenen arkadaşlar yazarsa sevinirim
  15. TaNGo

Rehber Mi 8 SE Fastboot Ekrarında Kalanlar İçeri

Türkçe desteği yok dimi Çin Romunda MI 8 SE cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
Üst Alt