talhaturkdogan kullanıcısının son içeriği

1. talhaturkdogan

Yardım Miui 12 Whatsapp Bildirim Sorunu

Ama ilk önce yeni bildirimin uyarısını yapması gerek ardından ben çekmeceyi indirdiğimde diğerleri gözükebilir bunda sorun yok. Ayrıca android 10'da böyle bir durum söz konusu değildi.
  2. talhaturkdogan

Yardım Miui 12 Whatsapp Bildirim Sorunu

Merhaba, Mi 10T Pro Global 12.1.3 sürümü kullanıyorum. Android 10 sürümlerinde bu sorunu yaşamadım fakat android 11 sürümlerinin hepsinde yaşıyorum. Ekran açıkken whatsapp'tan yeni bildirim geldiğinde yukarıdan eski bildirim çıkıyor. Şöyle tarif edeyim; whatsappta A kişisinden bir okunmamış...
  3. talhaturkdogan

Sohbet Mi10t kılıf ve ekran koruyucu tavsiyesi

Merhaba, Spigen ekran koruyucu kullanıyorum çok memnunum, üstünde gelen ekran koruyucu çok toz tutuyordu. Buna geçtim ve rahat ettim diyebilirim. https://www.hepsiburada.com/spigen-xiaomi-mi-10t-mi-10t-pro-mi-10t-lite-cam-ekran-koruyucu-tam-kaplayan-full-cover-black-agl02736-p-HBV00001C7KCF
  4. talhaturkdogan

Sohbet Hoşça Kalın

Stoya hocam whatsapp bildirimleri karışık geliyor bunda da, helios'a mı dönmeliyim? :D
  5. talhaturkdogan

Sohbet Hoşça Kalın

Çok teşekkür ederim hocam, direkt bunu yüklüyorum o zaman çünkü helios öneriniz muhteşemdi. Sorunsuz bir rom arayanlar için biçilmiş kaftan, şimdi de bunu deneyeyim :D
  6. talhaturkdogan

Sohbet Hoşça Kalın

Stoya Hocam selamlar, Sana bir sorum olacaktı, mi 10t pro cihazımda önerdiğin hellas romu kullanıyordum sonrasında eu deneyip global android 11 rom'a fastboot ile döndüm. Tekrar kilidi açıp twrp ile hellas rom'a dönebilir miyim? Burada android 11'den 10'a geçiş sorun yaratır mı? Şimdiden...
  7. talhaturkdogan

Sohbet Mi10T Pro Kullanıcı Yorumları

Merhaba, Benim de cihazım Mi 10T Pro görüntülü görüşmelerde karşı tarafa ses boğuk veya kısık gidiyor sanırım hoparlörden gelen ses ile mikrofon bastırmaya çalışıyor gürültü algılayıp. Bu sorunla karşılaşıp çözümü olan var mı?
  8. talhaturkdogan

Alış Sıfır mi9T pro veya K20 pro aranıyor

Bende mi 9t pro var 4 aylık yakında cihaz değiştireceğim, tertemiz çiziksiz kayıtlı cihazım. Düşünürseniz cihaz değiştirdiğimde yazarım. Yanında çinden getirttiğim 27w'lık şarj aletini de vereceğim.
  9. talhaturkdogan

İnceleme Mi 9T Pro ve Mi Note 10 Fotoğraf Performans Karşılaştırması

Merhaba, Uzun uğraşlar sonucunda her iki cihazında detaylı kamera performanslarını (fotoğraf) olarak karşılaştırdığım video'yu youtube kanalımda yayınladım. Merak edenler ve desteklemek isteyenler aşağıdaki linkten video'ya ulaşabilirler. Video performans karşılaştırmalarını da yakında...
  10. talhaturkdogan

İnceleme Mi 9T Pro ve iPhone 11 Kamera Karşılaştırması

Merhaba, 3-4 aydır kullandığım Mi 9T Pro'yu iPhone 11 ile kamera konusunda karşılaştırdığım video'mu youtube kanalımda yayınladım. Bakalım sizlerin yorumu ne olacak? Aradaki fiyat farkına değer mi? Mi 9T Pro vs iPhone 11 Desteğinizi bekliyorum. Şimdiden teşekkürler.
  11. talhaturkdogan

Yardım Airdots hatası

Merhaba, Aşağıda linkini vediğim videomda 5. dakikadan itibaren resetleme işlemini anlatıyorum harfiyen uygulayıp tekrar dener misiniz? Airdots Bilgilerinize.
  12. talhaturkdogan

İnceleme Mi Note 10 Detaylı İnceleme

Video konusunda bu 1080p editlediğim için 108*p ekledim ama kamera için ayrı detaylı bir video daha yapacağım. Ayrıca bu haftasonu Mi 9T Pro ile Kamera Karşılaştırma videosu da yükleyeceğim. Özellikler konusunda da haklısınız çok daha iyi olur bir sonraki video da kullanacağım. Yorumlarınız...
  13. talhaturkdogan

Nelere bakmamı istersiniz merak ettiğiniz birşey varsa paylaşabilirim tabii ki.
  14. talhaturkdogan

Merhaba, Youtube kanalımda Mi Note 10'un inceleme video'sunu paylaştım ve kamera konusundaki deneyimlerimi aktardım. Akşam üzeri bu konu altında cihazla çektiğim gündüz,gece her kameranın ayrı olarak sergilediği performansı paylaşacağım. Sizlerde destek olabilirseniz çok mutlu olurum. Xiaomi...
  15. talhaturkdogan

Yardım Mi A3 vs Redmi Note 8

Dostum selamlar, daha yeni youtube kanalımda inceledim iki cihazıda. Cidden gözün kapalı rn8 almalısın. Ekran çözünürlüğü çok kötü mi a3'te. Amoled olduğuna bakma, rn8 serisinde kullanılan ıps lcd ekranın piksel yoğunluğuda parlaklığı da yüksek.
Üst Alt