Synx kullanıcısının son içeriği

1. Synx

Uygulama MyInsta v22.0 | Güncel Alternatif!!

Peki hocam bunda da kalite yükseltme vs gibi özellikler var mı ?
  2. Synx

Uygulama MyInsta v22.0 | Güncel Alternatif!!

AeroInsta mı yoksa bu mu daha iyi hocam ? Birde AeroInsta'da 2ci hesaba giremiyordum 2FA lı koruma mevcut
  3. Synx

Sohbet Hangi Kulaklığı Almalıyım ?

Bu da iyiymiş hocam baya daha çok cezbetmeye başladı cihaz beni
  4. Synx

Aylardır almayı planladığım kulaklık bu aslında kullanıcı yorumları önemliydi teşekkür ederim. dBe bulamamıştım onu da söylemeniz çok iyi oldu hocam 1709831976 Fiyatları güzel fakat giriş seviyesi kulaklıklar bunlar biraz daha kaliteli fakat çok da pahalı olmayan kulaklıklara bakıyorum ama...
  5. Synx

Bangır bangır müzik dinlemeyi seven birisiyim fakat aradığım kulaklığı bir türlü bulamadım. Daha öncesinde KZ ZSN ve ZSN PRO kullandım şahaneydi. Sonrasında telefon değişince BT kulaklıklara yöneldim. RedMi Buds 4 PRO ve FlipBuds Pro kullandım fakat yeterli gelmedi. 3 kulaklık arasında kaldım...
  6. Synx

HyperOS Ankarada Hyperos Yüklü 13 T Proya Dirençe Ve İmei İşlemi Yapan Bir Yer Arıyorum

Konu başlığını ve mesajı düzeltmelisiniz. Büyük harf kullanımı yasak
  7. Synx

Yardım CN mi yoksa TW mi ?

Lite versiyonu var bizim cihaz için Full versiyonu da var fakat piyasa da malum bir şahıs yüzünden romun yapımcısı Türklere satış yapmıyor 1708958685 Evet aslında yükleniyor ama belirtilmemiş. Sadece Global roma kuruluyor. Yani EEA kodlu değil MI kodlu
  8. Synx

Google la aram iyi değil kashi nin modunu kurdum ama onda da sorun oldu
  9. Synx

Bende onu arıyorum. Eu mu Elite mi yoksa VS mi ?
  10. Synx

Mod Global Romlu Cihazlar İçin MIUI Arama ve Mesajlaşma Uygulaması Tam Sürüm Güncellendi! (KashiMod)

Pardon EEA ve Global'de deneyen oldu mu diyicektim. Çünkü bugün EEA veya Global de kurduğum zaman izinleri vermem gerektiğini söylüyordu ama arama geçmişi mi arama kayıtları mı ne iznini onaylamıyordu
  11. Synx

Sizce hangi rom daha iyi ? Sanırım çoğunluk CN diycek muhtemelen ama ne yaptıysam bende wp de bildirim gelmiyor.
  12. Synx

Diğer Miui Romlar ( Global, Çin, Türkiye, Tayvan , Endonezya , Avrupa, Hindistan , Rusya )

Şu EEA rom ile Global arasında ki fark nedir ? Birisi net olarak söyleyebilir mi ? Forumda ki açıklama EEA Avrupa haklarına göre yapılmıştır deniyor bu kadar. Daha az reklam olduğu yazıyor. Tamam da EEA da böyle Global'de böyle diye belirtilmemiş ki
  13. Synx

Soru Pil Performansına Baya Düşüşte

Valla hocam eea bana göre değil google varsa ben yokum Tai romu kurdum fakat onda da mod kurunca telefon sapıtıyor. Yani sanırsın 2 yıllık cihaz kullanıyorum
  14. Synx

Soru Pil Performansına Baya Düşüşte

Katılıyorum başka bir açıklaması olamaz. Tamam cihazın raf ömrüde söz konusu fakat bu çok fazla. Sanki telefonda mining yapıyoruz
Üst Alt