synestra455 kullanıcısının son içeriği

1. S

Yardım Mi 10i root problemi

Merhabalar ne yaptıysam hangi yolu denediysem telefonuma root yüklemeyi başaramadım android 12 miui 13 sürümü forumdaki tek tuş twrp yüklendi ama o da install kısmında magiski görmüyor 1672357484 Hala bekliyorum yok mu bir babayiğit bana güzel haber verecek😑
  2. S

Yardım fastbootta kalma

hocam benim telefonda root atmayı denerken fastbootta kaldı açamıyorum nasıl çözdünüz twrp yüklü değil
  3. S

Yardım mi10i fastbootta kaldı lütfen yardım eder misiniz

merhabalar mi10i telefonuma root atmayı denedim root bat dosyasını yükler yüklemez fastboota düştü açmaya çalışınca sürekli fastboota atıyor telefona zaten twrp yüklenmiyor bilen bilir çoğu kişi uğraştı başaramadı her neyse zor durumdayım nasıl üstesinden gelebilirim yol gösterecek var mı BL...
  4. S

Yardım telefonum redmi yazısında sürekli

mesaj atma kısmını göremedim hocam profilinizde
  5. S

Yardım telefonum redmi yazısında sürekli

hocam size mesaj atamıyorum yardımcı olur musunuz bi işlem gerekiyor
  6. S

Yardım twitter bildirim gelmiyor

hala çözemedim snapchattende bildirim alamiyorum artik
  7. S

kullanmiyorum hicbirini :( 1618988770 aylar oldu hala twitterdan bildirim alamıyorum biri yardimci olursa cok sevinirim nette yazan her seyi denedim olmadi
  8. S

hala çözemedim yardımcı olan olursa çok sevinirim
  9. S

betaya üye değilim diğer söylediklerinizi de yaptım mesela bağlantınızı kontrol edin diyo anlık bildirimlere girince, ama internette sorun olsa uygulamada anasayfaya twitler düşmezdi mesajlar bildirimler gelmezdi çok garip bi sorun
  10. S

twitter sürümünden bahsediyorsanız evet bi çok eski sürümünü denedim maalesef hiçbir şekilde bildirim alamıyorum
  11. S

merhaba son beta güncellemesinden sonra twitterdan bildirim alamıyorum denemediğim şey kalmadi anlık bildirimlere girince resimdeki gibi hata veriyor diğer uygulamalarda sorun yok bu arada basit önerileri denedim silip yükleme vs yardiminiza ihtiyacim var
  12. S

Yardım MI8SE Beta Sorunları (Portre Modu ve Arama Ekranı Sensörü)

direk stabile geçişi anlattığınıza göre bunların bir çözümü yok :( ayriyetten çok güzel anlatmışsınız teşekkür ederim magisk dosyası ne oluyor bu konuda bilgilendirir misiniz hangi dosyayı indirmem gerekir ve neden magisk yüklüyorum
  13. S

Yardım MI8SE Beta Sorunları (Portre Modu ve Arama Ekranı Sensörü)

bu sorunların hala bir çözümü yok mu arkadaşlar kaç güncelleme geçti üzerinden eğer düzelmeyecekse stabil roma geçmek istiyorum en kısa yoldan nasıl geçebileceğimi anlatabilecek biri varsa minnettar olurum
Üst Alt